Қаражал қаласының, Шалғы және Жәйрем кенттерінің салық салу объектілерінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 30 қарашадағы № 113 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 24 желтоқсанда № 26021 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 529-бабы 6-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Қаражал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в городе Каражал, поселках Шалгинск и Жайрем
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 30 ноября 2021 года № 113. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 24 декабря 2021 года № 26021
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қаражал қаласының Шалғы және Жәйрем кенттерінің салық салу объектілерінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Қаражал қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в городе Каражал, поселках Шалгинск и Жайрем согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Каражал" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;

2) осы қаулыны оның ресми жариялағаннан кейін Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қаражал қаласы әкімінің жетекшілік ететің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2022 жылдың 1 қаңтарынаң бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаражал қаласының әкімі Т. Досаев
Қаражал қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 30 қарашадағы
№ 113 Қаулысына қосымшасы
Қаражал қаласының, Шалғы және Жәйрем кенттерінің салық салу объектілерінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Қаражал қаласының, Шалғы және Жәйрем кенттерінің салық салу объектілерінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Аймаққа бөлу коэффициентті
Қаражал қаласының және Шалғы кентінің салық салу объектісінің орналасқан жері
1

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Каражал Карагандинской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Каражал.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Аким города Каражал Т. Досаев
Приложение к постановлению
акимата города Каражал
от 30 ноября 2021 года
№ 113
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах города Каражал, поселков Шалгинск и Жайрем
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах города Каражал, поселков Шалгинск и Жайрем
Коэффициент зонирования
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах города Каражал и поселка Шалгинск
1

5 қабатты үйлер, әкімшілік ғимараты, қонақ үй, аурухана, мемлекеттік кірістер басқармасы орналасқан қаланың орталық бөлігі (шекаралары: солтүстікте - Битабар көшесі, шығыста - 12 орам, оңтүстікте - 25 орам, батыста - Дүкенов көшесі)
2, 00
2
Қойма үй-жайлары, жылу-сумен жабдықтау цехы, спорт кешені, мешіт орналасқан коммуналды-қоймалық аумақ (шекаралары: оңтүстікте - Битабар көшесі, солтүстік, шығыс, батыста - құрылыстан босатылған жерлер)
1, 40
3
Жеке сектор үйлері орналасқан қаланың батыс бөлігі (Рысқұлбеков, Амангелді, Гагарин, Қарағанды, Кенесары, Горняков көшелері)
1, 75
4
Теміржол көлігі объектілері қамтыған қаланың өндірістік аумағы
1, 15
5
Көп қабатты құрылыс үйлері орналасқан 25 орам аумағы
1, 90
6
Құрылысшылар және ескі Қаражал ықшам аудандары
1, 45
7
Станциялық ықшам ауданы
1, 15
8
Шалғы кентінің аумағы
0, 90
9
Ақтай ықшам ауданы, Степная көшесі
0, 80
10
Қаражал қаласы жерлерінің әкімшілік-аумағының шекарасындағы қалған аумағы
0, 50
Жәйрем кентінің салық салу объектісінің орналасқан жері
11
Бизнес орталығы, қонақ үйі, сот ғимраты, мектеп орналасқан кенттің орталық бөлігі (шекаралары: солтүстікте - Мамаев көшесі, батыста - Пионерская бульвары, шығыста - Металлуров көшесі, оңтүстікте - 2 орам)
1, 90
12
Әкімшілік ғимараты, аурухана, "Весна" және "Үшқатын" қонақ үйлері (шекаралары: солтүстікте - Сейфуллин көшесі, шығыста – Металлургов көшесі, оңтүстікте - автостанция)
1, 95
13
Жеке сектор аумағы, мектептер, дүкендер (шекаралары: солтүстікте - Даулетбаев көшесі, шығыста - Молдағұлова көшесі, оңтүстікте - Шинтуринов көшесі, батыста - құрылыстан босатылған жерлер)
1, 45
14
Жеке сектор аумағы, батыста - Молдағұлова көшесінен Заводская көшесіне дейін, шығыста- Металлургов пен Луговая көшелері арасындағы аумақ
1, 30
15
Жәйрем кентінің жерлерінің әкімшілік-аумағының шекарасындағы қалған аумағы
0, 95

Центральная часть города, на которой размещены 5 этажные дома, здание акимата, гостиница, больница, управление государственных доходов (границы: на севере - улица Битабара, на востоке - 12 квартал, на юге - 25 квартал, на западе - улица Дукенова)
2, 00
2
Коммунально - складская территория, на которой размещены складские помещения, цех тепло-водоснабжения, спортивный комплекс, мечеть (границы: на юге - улица Битабара, на севере, востоке, западе - земли свободные от застройки)
1, 40
3
Западная часть города, где размещены дома частного сектора (улицы Рыскулбекова, Амангельды, Гагарина, Карагандинская, Кенесары, Горняков)
1, 75
4
Производственная территория города, земли, занятые объектами железнодорожного транспорта
1, 15
5
Территория 25 квартала, где размещены дома многоэтажной застройки
1, 90
6
Микрорайоны Строителей и старый Каражал
1, 45
7
Микрорайон Станционный
1, 15
8
Территория поселка Шалгинск
0, 90
9
Территория микрорайона Актай, улица Степная
0, 80
10
Остальная территория, в административно - территориальных границах земель города Каражал
0, 50
Месторасположение объекта налогообложения в поселке Жайрем
11
Центральная часть поселка, на которой размещены бизнес центр, гостиница, здание суда, школа (границы: на севере - улица Мамаева, на западе – бульвар Пионерская, на востоке - улица Металлургов, на юге - 2 квартал)
1, 90
12
Здание акимата, больница, гостиницы "Весна" и "Ушкатын" (границы: на севере - улица Сейфуллина, на востоке - улица Металлургов, на юге - автостанция)
1, 95
13
Территория частного сектора, школы, магазины (границы: на севере - улица Даулетбаева, на востоке - улица Молдагуловой, на юге - улица Шинтуринова, на западе -земли свободные от застройки)
1, 45
14
Территория частного сектора, на западе - от улицы Молдагуловой до улицы Заводская, на востоке - территория между улицами Металлургов, Луговая
1, 30
15
Остальная территория, в административно- территориальных границах земель поселка Жайрем
0, 95