Сәтбаев қалалық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 651 "2021 – 2023 жылдарға арналған Жезқазған кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2021 жылғы 2 сәуірдегі № 52 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 сәуірде № 6299 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 651 "2021 – 2023 жылдарға арналған Жезқазған кентінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22015 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2021 жылғы 06 қаңтарда, "Шарайна" газетінің 2021 жылғы 15 қаңтардағы № 3 (2451) нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Жезқазған кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 112 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 025 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 40 087 мың теңге;
2) шығындар – 43 123 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 011 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2021 жылға арналған Жезқазған кентінің бюджеті түсімдерінің құрамында жергілікті бюджеттен Жезқазған кентінің бюджетіне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердың көлемі 40 087 мың теңге сомасында ескерілсін.";
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 30 декабря 2020 года № 651 "О бюджете поселка Жезказган на 2021 - 2023 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 2 апреля 2021 года № 52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 апреля 2021 года № 6299. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 30 декабря 2020 года № 651 "О бюджете поселка Жезказган на 2021 – 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 22015, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 января 2021 года, в № 3 (2451) газеты "Шарайна" от 15 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жезказган на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 112 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 025 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 40 087 тысяч тенге;
2) затраты – 43 123 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 011 тысяч тенге.";
2 пункт изложить в новой редакции:
"2. Учесть в составе поступлений бюджета поселка Жезказган на 2021 год объем целевых текущих трансфертов, передаваемых из местного бюджета в бюджет поселка Жезказган в сумме 40 087 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.