Сәтбаев қалалық мәслихатының "2021 – 2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 640 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2021 жылғы 2 тамыздағы № 91 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 17 тамызда № 24020 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының "2021 – 2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 640 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21974 болып тіркелген), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 180 360 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 102 795 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 24 233 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 46 691 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 9 006 641 мың теңге;
2) шығындар – 15 551 387 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 371 027 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 1 371 027 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата "О городском бюджете на 2021 - 2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 640
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 2 августа 2021 года № 91. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 августа 2021 года № 24020. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата "О городском бюджете на 2021 – 2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 640 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21974) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 180 360 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 102 795 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 24 233 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 46 691 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 006 641 тысяч тенге;
2) затраты – 15 551 387 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 371 027 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 371 027 тысяч тенге тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

724 319
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
724 319
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
185 455
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
140 267
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 634
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
139 088
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
191 523
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
56 782
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
114 726
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
114 726
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 531
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
522
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
24 673
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 446 251
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 166 271
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 562 073
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
2 485 000
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
27 073
005
Авариялық және ескiрген тұрғын үйлердi бұзу
50 000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
580 883
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
205 807
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
220 076
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
155 000
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
23 315
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 315
2
Коммуналдық шаруашылық
1 537 201

724 319
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
724 319
002
Программа занятости
185 455
006
Оказание жилищной помощи
2 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
140 267
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 634
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
139 088
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
199 093
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
56 782
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
114 726
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
114 726
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
89 531
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
522
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
24 673
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 446 251
1
Жилищное хозяйство
3 166 271
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 562 073
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
2 485 000
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
27 073
005
Снос аварийного и ветхого жилья
50 000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
580 883
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
205 807
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
220 076
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
155 000
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
23 315
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
23 315
2
Коммунальное хозяйство
1 537 201