Сәтбаев қалалық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 640 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2021 жылғы 21 қазандағы № 117 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 қазанда № 24964 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының "2021 – 2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 640 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21974 болып тіркелген), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 193 694 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 015 217 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 52 326 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 91 681 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 9 034 470 мың теңге;
2) шығындар – 15 564 721 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 371 027 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 1 371 027 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1 371 027 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. Жергілікті атқарушы органның 2021 жылға арналған резерві 4 500 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата "О городском бюджете на 2021 - 2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 640
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 21 октября 2021 года № 117. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 октября 2021 года № 24964
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата "О городском бюджете на 2021 – 2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 640 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21974) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 193 694 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 015 217 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 52 326 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 91 681 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 034 470 тысяч тенге;
2) затраты – 15 564 721 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 371 027 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 371 027 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 371 027 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2021 год утвердить в сумме 4 500 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

44 994
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
44 994
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
600
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
600
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
100
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
500
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
31 323
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
31 323
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
31 323
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
31 323
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
892 635
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
72 574
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
72 574
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
72 574
2
Әлеуметтiк көмек
705 375
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
705 375
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
181 491
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
155 267
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 143
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
127 838
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
184 354
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
53 282
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
114 686
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
114 686
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 681
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
332
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

44 994
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
44 994
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
600
122
Аппарат акима района (города областного значения)
600
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
100
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
500
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
31 323
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
31 323
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
31 323
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
31 323
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
892 635
1
Социальное обеспечение
72 574
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
72 574
005
Государственная адресная социальная помощь
72 574
2
Социальная помощь
705 375
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
705 375
002
Программа занятости
181 491
006
Оказание жилищной помощи
2 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
155 267
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 143
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
127 838
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
184 354
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
53 282
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
114 686
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
114 686
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
89 681
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
332
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан