Саран қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы 54 сессиясының № 579 "2021-2023 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2021 жылғы 26 наурыздағы № 25 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 7 сәуірде № 6283 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы 54 сессиясының № 579 "2021-2023 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21960 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда, 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 2 "Саран газеті" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға 1 қосымшаға сәйкес, келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 301 840 мың теңге, оның ішінде:
салықтың түсімдері – 19 704 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 350 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 281 786 мың теңге;
2) шығындар – 313 945 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профециті) – минус 12 105 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 105 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 105 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Сессия төрағасы Н. Тажибаева
Мәслихат хатшысы О. Баймаганбетов
Саран қалалық
мәслихатының

О внесении изменений в решение 54 сессии Саранского городского маслихата от 22 декабря 2020 года № 579 "О бюджете поселка Актас на 2021-2023 годы"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 26 марта 2021 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 апреля 2021 года № 6283. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 54 сессии Саранского городского маслихата от 22 декабря 2020 года № 579 "О бюджете поселка Актас на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 21960, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 декабря 2020 года, в газете "Саран газеті" от 13 января 2021 года №2) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Актас на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 301 840 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 19 704 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 350 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 281 786 тысяч тенге;
2) затраты – 313 945 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 12 105 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 105 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12 105 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Н. Тажибаева
Секретарь маслихата О. Баймаганбетов
Приложение к решению
Саранского городского
маслихата