Саран қаласы мен Ақтас кентінің аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары мен маршруттарын айқындау және бекіту туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 7 қазандағы № 70/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 қазанда № 24784 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8, 12-баптарына сәйкес, Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Саран қаласы мен Ақтас кентінің аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Саран қаласы мен Ақтас кентінің аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру маршруттары айқындалсын және бекітілсін.
3. "Саран қаласында көкөніс, жеміс-жидек өнімдерінің және азық-түлік тауарлары мен ауылшаруашылығы өнімдерінің көшпелі шағын бөлшек саудасын жүргізу үшін арнайы бөлінген орындар ұйымдастыру туралы" Саран қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 27 наурыздағы № 109 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-7-61 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Саран қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Саран қаласының әкімі Е. Темирханов
Саран қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 7
қазандағы
№ 70/01
Қаулыға 1-қосымша
Саран қаласы мен Ақтас кентінің аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Сауда объектілерінің орналасқан жері
Алып жатқан ауданы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Сауда объектілерінің түрі
Стационарлық емес сауда объектілерінің саны
Жақын маңдағы инфрақұрылым (тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1.
Саран қаласы, Жәкенов көшесі бойынша "Балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған олимпиадалық резерв мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының бойы
200 шаршы метр (ені 5 метр және ұзындығы 40 метр)
5 жыл
Азық-түлік тауарлары
автодүкен; автомат; дүңгіршек; жылжымалы сөре; шатыр (павильон).
2
"Жомарт" кафесі
2.
Саран қаласы, 1 "А" ықшам ауданы, "Спорттовары" дүкеніне қарама-қарсы, "Бочонок" кафесі мен Рабочая көшесінің арасындағы алаңда

Об определении и утверждении мест и маршрутов размещения нестационарных торговых объектов на территории города Сарани и поселка Актас
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 7 октября 2021 года № 70/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 октября 2021 года № 24784
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьями 8, 12 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Сарани и поселка Актас согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Определить и утвердить маршруты размещения нестационарных торговых объектов на территории города Сарани и поселка Актас согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Сарани от 27 марта 2008 года № 109 "Об организации в городе Сарани специально отведенных мест для мелкорозничной продажи овощной, плодово-ягодной продукции и выездной торговли продовольственными товарами и сельскохозяйственной продукцией" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-7-61).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Сарани.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Сарани Е. Темирханов
Приложение 1 к
постановлению
Акимата города Сарани
от 7 октября 2021 года
№ 70/01
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Сарани и поселка Актас
Месторасположение торговых объектов
Занимаемая площадь
Период осуществ ления торговой деятельности
Сфера деятельности
Вид торговых объектов
Количество нестационарных торговых объектов
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1.
город Сарань, вдоль здания государственного учреждения "Специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва" по улице Жакенова
200 квадратных метров (ширина 5 метров и длина 40 метров)
5 лет
Продовольственные товары
автолавка; автомат; киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
2
Кафе "Жомарт"
2.
город Сарань, микрорайон 1 "А", напротив магазина "Спорттовары", на площадке между кафе "Бочонок" и улицей Рабочая

96 шаршы метр (ені 3 метр және ұзындығы 32 метр)
5 жыл
Азық-түлік тауарлары
автодүкен; автомат; дүңгіршек; жылжымалы сөре; шатыр (павильон).
10
"Овощи-фрукты" дүкені, "Спорттовары" сауда үйі
3.
Ақтас кенті, Первомайская көшесі, 9 үй, "1000 мелочей" дүкенінің сол жағында
39,6 шаршы метр (ені 3,3 метр және ұзындығы 12 метр)
5 жыл
Азық-түлік тауарлары
автодүкен; автомат; дүңгіршек; жылжымалы сөре; шатыр (павильон).
2
"Овощной" дүкені
4.
Ақтас кенті, Космическая көшесі, "Status" дүкенінің сол жағында
32,5 шаршы метр (ені 5 метр және ұзындығы 6,5 метр)
5 жыл
Азық-түлік тауарлары
автодүкен; автомат; дүңгіршек; жылжымалы сөре; шатыр (павильон).
2
Жоқ
5
Саран қаласы, Горняк ықшам ауданы, № 88 үйдің оң жақ бүйірі жағынан
60 шаршы метр (ені 5 метр және ұзындығы 12 метр)
5 жыл
Азық-түлік тауарлары
автодүкен; автомат; дүңгіршек; жылжымалы сөре; шатыр (павильон).
5
Жоқ
6
Саран қаласы, 3 ықшам аудан, № 12 үйдің артындағы алаң
198 шаршы метр (ені 9 метр және ұзындығы 22 метр)
5 жыл
Азық-түлік тауарлары
автодүкен; автомат; дүңгіршек; жылжымалы сөре; шатыр (павильон).
5
Жоқ
Саран қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 7
қазандағы
№ 70/01
Қаулыға 2-қосымша
Саран қаласы мен Ақтас кентінің стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру маршруттары
1. Ақтас кенті, "Ақтас кентінің мәдени-демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдындағы орталық алаң
2. Саран қаласы, Ленин даңғылыдағы саябақ
3. Саран қаласы, 1А ықшам ауданы, саябақ
4. Саран қаласы, Мәдениет үйінің алдындағы алаң
5. Саран қаласы, "Сұңқар" стадионының алдындағы алаң

96 квадратных метров (ширина 3 метра и длина 32 метра)
5 лет
Продовольственные товары
автолавка; автомат; киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
10
Магазин "Овощи-фрукты", торговый дом "Спорттовары"
3.
поселок Актас, улица Первомайская, дом 9, слева от магазина "1000 мелочей"
39,6 квадратных метров (ширина 3,3 метра и длина 12 метров)
5 лет
Продовольственные товары
автолавка; автомат; киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
2
Магазин "Овощной"
4.
поселок Актас, по улице Космическая, слева от магазина "Status"
32,5 квадратных метров (ширина 5 метров и длина 6,5 метров)
5 лет
Продовольственные товары
автолавка; автомат; киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
2
Нет
5
город Сарань, микрорайон Горняк, со стороны правого торца дома № 88
60 квадратных метров (ширина 5 метров и длина 12 метров)
5 лет
Продовольственные товары
автолавка; автомат; киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
5
Нет
6
город Сарань, 3 микрорайон, площадка за домом № 12
198 квадратных метров (ширина 9 метров и длина 22 метра)
5 лет
Продовольственные товары
автолавка; автомат; киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
5
Нет
Приложение 2 к
постановлению
Акимата города Сарани
от 7 октября 2021 года
№ 70/01
Маршруты размещения нестационарных торговых объектов на территории города Сарани и поселка Актас
1. Поселок Актас, центральная площадь перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Культурно-досуговый центр поселка Актас"
2. Город Сарань, сквер по проспекту Ленина
3. Город Сарань, микрорайон 1А, сквер
4. Город Сарань, площадь перед Домом культуры
5. Город Сарань, площадь перед стадионом "Сункар"