Шахтинск қалалық мәслихаттың 2020 жылғы 24 желтоқсандағы XLV сессиясының № 1781/45 "2021 – 2023 жылдарға арналған Шахтинск аймағындағы кенттер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 26/3 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 9 сәуірде № 6290 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы XLV сессиясының № 1781/45 "2021-2023 жылдарға арналған Шахтинск аймағындағы кенттер бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 150859 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 30 желтоқсанда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
1. 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 427 918 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 48 126 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 66 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 379 726 мың теңге;
2) шығындар - 437 748 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – минус 9 830 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 9 830 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 9 830 мың теңге.
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение XLV сессии Шахтинского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 1781/45 "О бюджете поселков Шахтинского региона на 2021-2023 годы"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 31 марта 2021 года № 26/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 апреля 2021 года № 6290. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLV сессии Шахтинского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 1781/45 "О бюджете поселков Шахтинского региона на 2021 – 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 150859, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 30 декабря 2020 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет поселков Шахтинского региона на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 427 918 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 48 126 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 66 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 379 726 тысяч тенге;
2) затраты – 437 748 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 9 830 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 830 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 830 тысяч тенге.
2) приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.