Шахтинск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы XLV сессиясының № 1780/45 "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 25/3 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 9 сәуірде № 6291 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы XLV сессиясының № 1780/45 "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 150813 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 30 желтоқсанда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
1. 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 915 480 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 848 035 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 47 749 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 83 015 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 7 936 681 мың теңге;
2) шығындар - 10 990 359 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 10 000 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 10 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 14 500 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 14 500 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті) – минус 1 099 379 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 1 099 379 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 1 099 379 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.".

О внесении изменений в решение XLV сессии Шахтинского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 1780/45 "О городском бюджете на 2021 - 2023 годы"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 31 марта 2021 года № 25/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 апреля 2021 года № 6291. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLV сессии Шахтинского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 1780/45 "О городском бюджете на 2021 – 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 150813, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 30 декабря 2020 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить городской бюджет на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 915 480 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 848 035 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 47 749 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 83 015 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 936 681 тысяча тенге;
2) затраты – 10 990 359 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 000 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 10 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 14 500 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 14 500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 099 379 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 099 379 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 099 379 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.".

300 491
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
134 285
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
59 563
Халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
30 815
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын арттыруға
65 160
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында талап етілетін біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытүға
10 668
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
36 398
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
36 398
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:

300 491
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
134 285
На выплату государственной адресной социальной помощи
59 563
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
30 815
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
65 160
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
10 668
Управление культуры, архивов и документации области
36 398
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
36 398
Целевые трансферты на развитие:

1 092 740
Оның ішінде:
Облыстың энергетика және тұрғын үй –коммуналдық шаруашылық басқармасы
759 000
Қарағанды облысының, Шахтинск қаласының, Шахан кентінде қазандық және жылу желілерін салуға
759 000
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
333 740
Шахтинск қаласы, Карл Маркс көшесі, 54 құрылыс 5 қабатты тұрғын үй қурылысы (абаттандырусіз және сыртқы инженерлік желілерсіз)
213 740
Шахтинск қаласы Карл Маркс көшесі бойынша 60 пәтерлі тұрғын үй құрылысы (абаттандырусыз және сыртқы инженерлік желілерсіз)

1 092 740
в том числе:
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
759 000
Строительство котельной и тепловых сетей в поселке Шахан города Шахтинск Карагандинской области
759 000
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
333 740
Строительство 5-ти этажного жилого дома город Шахтинск, улица Карла Маркса, строение 54 (без благоустройства и наружных инженерных сетей)
213 740
Строительство 60-ти квартирного жилого дома по улице Карла Маркса города Шахтинска (без благоустройства и наружных инженерных сетей)

120 000
Шахтинск қалалық
мәслихатының
2021 жылғы 31
наурыздағы
№ 25/3
Шешіміне 3 қосымша
Шахтинск қалалық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсанындағы
№ 1780/45
шешіміне 5 қосымша
2021 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Барлығы
2 027 418
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
934 678
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
1 092 740
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:

120 000
Приложение 3 к решению
Шахтинского городского
маслихата
от 31 марта 2021 года
№ 25/3
Приложение 5 к решению
Шахтинского городского
маслихата от 24 декабря
2020 года № 1780/45
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2021 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего
2 027 418
в том числе:
Целевые текущие трансферты
934 678
Целевые трансферты на развитие
1 092 740
в том числе:
Целевые текущие трансферты:

934 678
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
311 625
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
311 625
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
286 164
Халықтың әлеуметтік осал топтары және (немесе) аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
286 164
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
300 491
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
134 285
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
59 563
Халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
30 815
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын арттыруға
65 160
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында талап етілетін біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытүға
10 668
Ауданның (облыстық маңазы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
36 398
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
36 398
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
1 092 740
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 092 740
Қарағанды облысының, Шахтинск қаласының, Шахан кентінде қазандық және жылу желілерін салуға
759 000
Шахтинск қаласы, Карл Маркс көшесі, 54 құрылыс 5 қабатты тұрғын үй қурылысы (абаттандырусыз және сыртқы инженерлік желілерсіз)
213 740
Шахтинск қаласы, Карл Маркс көшесі бойынша 60 пәтерлі тұрғын үй құрылысы (абаттандырусыз және сыртқы инженерлік желілерсіз)
120 000

934 678
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
311 625
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
311 625
Отдел строительства района (города областного значения)
286 164
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
286 164
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
300 491
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
134 285
На выплату государственной адресной социальной помощи
59 563
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
30 815
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
65 160
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
10 668
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
36 398
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
36 398
Целевые трансферты на развитие:
1 092 740
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
1 092 740
Строительство котельной и тепловых сетей в поселке Шахан город Шахтинск Карагандинской области
759 000
Строительство 5-ти этажного жилого дома город Шахтинск, улица Карла Маркса, строение 54 (без благоустройства и наружных инженерных сетей)
213 740
Строительство 60-ти квартирного жилого дома по улице Карла Маркса города Шахтинска (без благоустройства и наружных инженерных сетей)
120 000