Шахтинск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 1469/19 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 1 қазандағы № 76/8 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 11 қазанда № 24702 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Шахтинск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 1469/19 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4551 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шахтинск қалалық мәслихатының хатшысы Ж. Мамерханова

О признании утратившим силу решения Шахтинского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 1469/19 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 1 октября 2021 года № 76/8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 октября 2021 года № 24702
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Шахтинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шахтинского городского маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 26 декабря 2017 года № 1469/19 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4551).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Шахтинского городского маслихата Ж. Мамерханова