Шахтинск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 1780/45 "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 4 қарашадағы № 87/9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 12 қарашада № 25133 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 1780/45 болып (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеутізілімінде № 21959 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 273 053 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 913 028 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 22 713 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 73 682 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 9 263 630 мың теңге;
2) шығындар – 11 883 758 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 113 135 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 113 135 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – -723 840 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 723 840 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 723 840 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Шахтинского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 1780/45 "О городском бюджете на 2021 - 2023 годы"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 4 ноября 2021 года № 87/9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 ноября 2021 года № 25133. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шахтинского городского маслихата "О городском бюджете на 2021 – 2023 годы" от 24 декабря 2020 года под № 1780/45 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21959) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 273 053 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 913 028 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 22 713 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 73 682 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 9 263 630 тысяч тенге;
2) затраты – 11 883 758 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 113 135 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 113 135 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 723 840 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 723 840 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 723 840 тысяч тенге.";

274 479
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
60 877
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
25 214
Халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
9 568
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмірсүру сапасынарттыруға
99 941
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында талап етілетін біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқамерзімді кәсіптік оқытүға
4 613
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
74 266
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
36 398
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
36 398
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:

274 479
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
60 877
На выплату государственной адресной социальной помощи
25 214
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
9 568
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
99 941
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
4 613
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
74 266
Управление культуры, архивов и документации области
36 398
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
36 398
Целевые трансферты на развитие:

2 170 758
оның ішінде:
Облыстың энергетика және тұрғын үй –коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 242 407
Қарағанды облысының, Шахтинск қаласының, Шахан кентінде қазандық және жылу желілерін салуға
1 176 007
Шахтинск қ, 2 кезектегі су құбырларының желісін қайта жөндеу
66 400
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
928 351
Шахтинск қаласы, Карл Маркс көшесі, 54 құрылыс 5 қабатты тұрғын үй қурылысы (абаттандырусіз және сыртқы инженерлік желілерсіз)

2 170 758
в том числе:
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 242 407
Строительство котельной и тепловых сетей в поселке Шахан города Шахтинск Карагандинской области
1 176 007
Реконструкция водопроводных сетей г. Шахтинска, 2 очередь
66 400
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
928 351
Строительство 5-ти этажного жилого дома город Шахтинск, улица Карла Маркса, строение 54 (без благоустройства и наружных инженерных сетей)

201 426
Шахтинск қ,бассейні бар дене – сауықтыру кешенің құрылысы
726 925
Шахтинск қалалық
мәслихатының
2021 жылғы 4
қарашадағы
№ 87/9
Шешіміне 3 қосымша
Шахтинск қалалық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсаны №
1780/45
шешіміне 5 қосымша
2021 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Барлығы
3 354 367
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер

201 426
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса с бассейном г.Шахтинск
726 925
Приложение 3 к решению
Шахтинского городского
маслихата
от 4 ноября 2021 года
№ 87/9
Приложение 5 к решению
Шахтинского городского
маслихата от 24 декабря
2020 года № 1780/45
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2021 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего
3 354 367
в том числе:
Целевые текущие трансферты

1 183 609
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
2 170 758
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
1 183 609
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
872 732
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
586 568
Халықтың әлеуметтік осал топтары және (немесе) аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
286 164
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
274 479
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
60 877
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
25 214
Халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
9 568
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын арттыруға
99 941
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында талап етілетін біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытүға
4 613
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
74 266
Ауданның (облыстық маңазы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
36 398
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
36 398
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:

1 183 609
Целевые трансферты на развитие
2 170 758
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1 183 609
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог района (города областного значения)
872 732
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
586 568
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
286 164
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
274 479
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
60 877
На выплату государственной адресной социальной помощи
25 214
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
9 568
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
99 941
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
4 613
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
74 266
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
36 398
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
36 398
Целевые трансферты на развитие:

2 170 758
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 699 563
Қарағанды облысының, Шахтинск қаласының, Шахан кентінде қазандық және жылу желілерін салуға
1 176 007
Шахтинск қ, 2 кезектегі су құбырларының желісін қайта жөндеу
66 400
Шахтинск қаласы, Карл Маркс көшесі, 54 құрылыс 5 қабатты тұрғын үй қурылысы (абаттандырусыз және сыртқы инженерлік желілерсіз)
201 426
Шахтинск қ, бассейні бар дене – сауықтыру кешенің құрылысы

2 170 758
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
2 699 563
Строительство котельной и тепловых сетей в поселке Шахан город Шахтинск Карагандинской области
1 176 007
Реконструкция водопроводных сетей г. Шахтинска, 2 очередь
66 400
Строительство 5-ти этажного жилого дома город Шахтинск, улица Карла Маркса, строение 54 (без благоустройства и наружных инженерных сетей)
201 426
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса с бассейном г.Шахтинск