Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 15 қарашадағы № 62/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 қарашада № 25252 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы, 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8, 12-баптарына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11148 тіркелген) бұйрығына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 15 ноября 2021 года № 62/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 ноября 2021 года № 25252
В соответствии с подпунктом 4-2), пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьями 8, 12 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сайкес айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шахтинск қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шахтинск қаласының әкімі А. Халтонов
2021 жылғы 15 қарашадағы
№ 62/01
Қаулысына қосымша
Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Нақты орналасқан жері
Алып жатқан алаңы, шаршы метр
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі, жыл
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Шахтинск қаласы, Парковая көшесі, № 16 үй аумағында
180,0
3
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда нысандары жоқ
2
Шахтинск қаласы, Парковая көшесі, № 16 үй аумағында
180,0
3
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда нысандары жоқ
3
Шахтинск қаласы, 40-лет Победы көшесі, № 43 А үй аумағында
180,0
3
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
"Арай" дүкені
4
Шахтинск қаласы, 40-лет Победы көшесі, № 43 А үй аумағында
180,0
3
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
"Арай" дүкені
5
Шахтинск қаласы, 40-лет Победы көшесі, № 80 үй аумағында
60,0
3
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда нысандары жоқ
6
Шахтинск қаласы, 40-лет Победы көшесі, № 80 үй аумағында
60,0
3
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда нысандары жоқ
7
Шахтинск қаласы, Карл Маркс атындағы көше, № 44 Г үй аумағында
180,0
3
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
"Сапфир" дүкені
8
Шахтинск қаласы, Виктор Хар көшесі, № 7 А үй аумағында
80,0
3
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
"Универсам" дүкені
9
Шахтинск қаласы, Абай Құнанбаев даңғылы мен Карл Маркс атындағы көшенің қиылысында
180,0
3
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда нысандары жоқ
10
Шахтинск қаласы, Карл Маркс атындағы көше, № 56 үй аумағында
180,0
3
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
"Чунга-Чанга" дүкені
11
Шахтинск қаласы, Карл Маркс атындағы көше, № 56 үй аумағында
180,0
3
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
"Чунга-Чанга" дүкені
12
Шахтинск қаласы, Молодежная көшесі, № 51 Б ғимараты аумағында
60,0
3
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда нысандары жоқ
13
Шахтинск қаласы, Молодежная көшесі, № 51 Б ғимараты аумағында
60,0
3
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда нысандары жоқ
14
Новодолинский кенті, Дзержинский көшесі, № 9 А ғимараты аумағында
10,0
3
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
"Продукты" дүкені
15
Долинка кенті, Садовая көшесі, № 58 ғимараты аумағында
10,0
3
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда нысандары жоқ

1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Шахтинска.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шахтинска А. Халтонов
Приложение
к постановлению акимата
от 15 ноября 2021 года
№ 62/01
Места размещения нестационарных торговых объектов
Точное месторасположение
Занимаемая площадь, квадратный метр
Период осуществления
торговой деятельности, лет
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания
1.
Город Шахтинск, улица Парковая, в районе дома № 16
180,0
3
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
2.
Город Шахтинск, улица Парковая, в районе дома № 16
180,0
3
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
3.
Город Шахтинск, улица 40-летия Победы, в районе дома № 43 А
180,0
3
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Магазин "Арай"
4.
Город Шахтинск, улица 40-летия Победы, в районе дома № 43 А
180,0
3
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Магазин "Арай"
5.
Город Шахтинск, улица 40-летия Победы, в районе дома № 80
60,0
3
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
6.
Город Шахтинск, улица 40-летия Победы, в районе дома № 80
60,0
3
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
7.
Город Шахтинск, улица имени Карла Маркса, в районе дома № 44 Г
180,0
3
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Магазин "Сапфир"
8.
Город Шахтинск, улица Виктора Хара, в районе дома № 7 А
80,0
3
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Магазин "Универсам"
9.
Город Шахтинск, пересечение проспекта Абая Кунанбаева и улицы имени Карла Маркса
180,0
3
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
10.
Город Шахтинск, улица имени Карла Маркса, в районе дома № 56
180,0
3
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Магазин "Чунга-Чанга"
11.
Город Шахтинск, улица имени Карла Маркса, в районе дома № 56
180,0
3
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Магазин "Чунга-Чанга"
12.
Город Шахтинск, улица Молодежная, в районе здания 51 Б
60,0
3
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
13.
Город Шахтинск, улица Молодежная, в районе здания 51 Б
60,0
3
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
14.
Поселок Новодолинский, улица Дзержинского, в районе здания № 9 А
10,0
3
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Магазин "Продукты"
15.
Поселок Долинка, улица Садовая, в районе здания № 58
10,0
3
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует