2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 104/11 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 желтоқсанда № 26173 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 948 804 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 102 628 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 34 286 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 87 960 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 9 723 930 мың теңге;
2) шығындар – 12 953 473 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті) – - 1 004 669 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 1 004 669 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;

О городском бюджете на 2022-2024 годы
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2021 года № 104/11. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2021 года № 26173.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 948 804 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 102 628 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 34 286 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 87 960 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 723 930 тысяч тенге;
2) затраты – 12 953 473 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 004 669 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 004 669 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу – 466 158 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 1 470 827 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 02.12.2022 № 196/19 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға қалалық бюджеттен кенттердің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 4 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған қалалық бюджетті бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлумен бекітілсін.

погашение займов – 466 158 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 470 827 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 02.12.2022 № 196/19 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что на 2022 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемый из городского бюджета в бюджеты поселков, согласно приложению 4.
3. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2022 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 5.

114 822
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
30 860
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекшееңбек жағдайлары үшінме млекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
30 860
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
73 107
Спорт ұйымдарын ұстауға және жөндеуге
73 107
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
1 790 285
оның ішінде:
Облыстың энергетика және тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық басқармасы
957 498
Шахтинск қаласы су құбыры желілерін реконструкциялау. 2-кезек
957 498
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
832 787
5 қабатты тұрғын үйдің құрылысы. Қарағанды облысы, Шахтинск қаласы, Карл Маркс к., 54 ғимарат (абаттандырусыз және сыртқы инженерлік желілерсіз) (қоса қаржыландыру)
358 949
Шахтинск қаласында 112 учаскеге жеке тұрғын үй құрылысына инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы (электрмен жабдықтау)
164 555
Шахтинск қаласында дене шынықтыру- сауықтыру кешенінің құрылысы (реттеу)
309 283
Шахтинск қалалық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсаны № 104/11
шешіміне 7 қосымша
2022 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 02.12.2022 № 196/19 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Барлығы
3 745 518
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 955 233
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
1 790 285
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
1 955 233
оның ішінде:
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері
91 481
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
90 656
Мәслихат депутаттары қызметінің тиімділігін арттыруға
825
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 433 246
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
933 246
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа жөндеуге
500 000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
326 539
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
68 783
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
21 859
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын арттыруға
121 075
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге

114 822
Управление культуры, архивов и документации области
30 860
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
30 860
Управление физической культуры и спорта
73 107
На содержание и ремонт организаций спорта
73 107
Целевые трансферты на развитие:
1 790 285
в том числе:
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
957 498
Реконструкция водопроводных сетей г. Шахтинска, 2 очередь
957 498
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
832 787
Строительство 5-ти этажного жилого дома город Шахтинск, улица Карла Маркса, строение 54 (без благоустройства и наружных инженерных сетей)
358 949
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (электроснабжение) под индивидуальное жилищное строительство на 112 участков, г. Шахтинск
164 555
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса с бассейном г. Шахтинск
309 283
Приложение 7 к решению
Шахтинского городского
маслихата от 24 декабря
2021 года № 104/11
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2022 год
Сноска. Приложение 7 – в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 02.12.2022 № 196/19 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего
3 745 518
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1 955 233
Целевые трансферты на развитие
1 790 285
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1 955 233
в том числе:
Управление финансов области
91 481
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за сет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
90 656
На повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
825
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 433 246
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
933 246
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
500 000
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
326 539
На развитие продуктивной занятости
68 783
На выплату государственной адресной социальной помощи
21 859
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
121 075
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения