Абай ауданының Абай қаласы мен Топар кентінің аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 4 наурыздағы № 11/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 10 наурызда № 6241 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 8, 12-баптарына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай ауданының Абай қаласы мен Топар кентінің аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары мен бағыттары осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай ауданының әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі Б. Асанов
Абай ауданының
әкімдігі
2021 жылғы 4
наурыздағы
№ 11/01
қаулысына 1 қосымша
Абай ауданының Абай қаласы мен Топар кентінің аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Сауда объектілерінің орналасқан орны
Алып жатқан алаңы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Сауда объектілерінің түрі
1.
Абай қаласы, 2 ықшам ауданы, жиһаз дүкенінің жанында, №3 және №4 үйлердің арасында
20 шаршы метр (ені 4 метр және ұзындығы 5 метр)
1 жыл
Ауыл шаруашылығы өнімдерін сату
Автодүкендер
2.
Абай қаласы, Абай көшесі, "Игорек" сауда үйінің жанында
9 шаршы метр (ені 3 метр және ұзындығы 3 метр)
1 жыл
Ауыл шаруашылығы өнімдерін сату
Сауда шатыр
3.
Топар кенті, Қазыбек Би көшесі, "Энергетик" мәдениет үйінің жанында
100 шаршы метр (ені 5 метр және ұзындығы 20 метр)
1 жыл
Ауыл шаруашылығы өнімдерін сату
Автодүкендер, сауда шатыр
Абай ауданының
әкімдігі
2021 жылғы 4
наурыздағы
№ 11/01
қаулысына 2 қосымша
Абай қаласында, 2 шағын ауданда, жиһаз дүкенінің жанында, №3 және №4 үйлердің арасында 1 жылға мерзімге ауыл шаруашылығы өнімдерін сату үшін стационарлық емес сауда объектісін орналастыру бағыттарының схемасы.
Абай қаласы, Абай көшесі, "Игорек" сауда үйінің жанында 1 жылға мерзімге ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу үшін стационарлық емес сауда объектісін орналастыру бағыттарының схемасы.
Топар кентінде Қазыбек би көшесі, "Энергетик"мәдениет үйінің жанында 1 жылға мерзімге ауыл шаруашылығы өнімдерін сату үшін стационарлық емес сауда объектісін орналастыру бағыттарының схемасы.

Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Абай и поселка Топар Абайского района
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 4 марта 2021 года № 11/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 марта 2021 года № 6241
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьями 8, 12 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить места и маршруты размещения нестационарных торговых объектов на территории города Абай и поселка Топар Абайского района согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района Б. Асанов
Приложение 1 к постановлению
Акимат Абайского района
от 4 марта 2021 года
№ 11/01
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Абай и поселка Топар Абайского района
Месторасположение торговых объектов
Занимаемая площадь
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Видторговых объектов
1.
г.Абай, 2 микрорайон, возле мебельного магазина, между домами №3 и №4
20 квадратных метра (ширина 4 метра и длина 5 метра)
1 год
Реализация сельскохозяйственной продукции
Автолавка
2.
г.Абай, улица Абая, возле торгового дома "Игорек"
9 квадратных метра (ширина 3 метра и длина 3 метра)
1 год
Реализация сельскохозяйственной продукции
Торговая палатка
3.
п.Топар, ул. Казыбек Би, возле Дома культуры "Энергетик"
100 квадратных метра (ширина 5 метра и длина 20 метра)
1 год
Реализация сельскохозяйственной продукции
Автолавка, торговые палатки
Приложение 2 к постановлению
Акимат Абайского района
от 4 марта 2021 года
№ 11/01
Схема маршрута размещения нестационарного торгового объекта для реализации сельскохозяйственной продукции сроком на 1 год в г.Абай, 2 микрорайон, возле мебельного магазина, между домами №3 и №4.
Схема маршрута размещения нестационарного торгового объекта для реализации сельскохозяйственной продукции сроком на 1 год в г.Абай, улица Абая, возле торгового дома "Игорек".
Схема маршрута размещения нестационарного торгового объекта для реализации сельскохозяйственных продуктов сроком на 1 год в п.Топар по улице Казыбек би, возле Дома культуры "Энергетик".