Абай ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схема), елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерiн бекіту туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қарашадағы № 15/141 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 қарашада № 25305 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1-тармағына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Абай ауданының елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 2, 3-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай аудандық мәслихатының хатшысы Д. Сакенов
Абай аудандық мәслихатының
2021 жылғы 12 қарашадағы
№ 15/141
шешіміне
1 қосымша
Абай ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Абай аудандық мәслихатының
2021 жылғы 12 қарашадағы
№ 15/141
шешіміне
2 қосымша
Абай ауданының елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары
Абай аудандық мәслихатының
2021 жылғы 12 қарашадағы
№ 15/141 шешіміне
3 қосымша
Абай ауданының елді мекендердегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ нөмері
Жер учаскелері үшін базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
I
Абай қаласы
2,0
II
1,7
III
1,4
IV
1,2
V
1,0
I
Топар кенті
2,0
II
1,6
III
1,2
IV
1,0
I
Дубовка ауылы
1,4
II
1,1
ІІІ
1,0
Ақбастау ауылдық округі
IІІ
Ақбастау ауылы
1,40
V
Ақбастау ауылының жоларалық учаскелері, қала құрылысы қызметіне тартылмаған және резервтік жерлер
1,00
Дзержинск ауылдық округі
IІІ
Сәрепті ауылы
1,40
IV
Қоянды ауылы
1,20
V
Қойбас ауылы, Қоянды ауылының және Сәрепті ауылының қала құрылысы қызметіне тартылмаған және резервтік жерлер
1,00
Есенгелді ауылдық округі
ІІ
Есенгелді ауылы
1,60
V
Пахотное ауылы, Есенгелді ауылының қала құрылысы қызметіне тартылмаған және резервтік жерлер
1,00
Ильичевск ауылдық округі
II
Юбилейное ауылы
1,60
IV
Жон ауылы
1,20
IV
Тасзаимка ауылы
1,20
V
Юбилейное ауылының жоларалық учаскесі, Жон ауылының жоларалық учаскесі
1,00
Қарағанды ауылдық округі
І
Жартас ауылы
2,00
ІІІ
Поливное ауылы
1,40
ІV
Восход ауылы
1,20
Құлаайғыр ауылдық округі
II
Құлаайғыр ауылы
1,60
IV
Жаманжол ауылы
1,20
V
Ялта ауылы, Жаманжол ауылының қала құрылысы қызметіне тартылмаған және резервтік жерлер
1,00
Кұрма ауылдық округі
I
Кұрма ауылы
2,00
III
Жумабек ауылы
1,40
Көксу ауылдық округі
І
Көксу ауылы
2,00
II
Жартас ауылы
1,60
IV
Южное ауылы
1,20
IV
Северное ауылы
1,20
V
Көксу ауылының жоларалық учаскесі
1,00
Мичурин ауылдық округі
І
Агрогородок ауылы
2,00
ІІІ
Ягодное ауылы
1,40
IV
Садовое ауылы
1,20
V
Агрогородок ауылының жоларалық учаскесі, Садовое ауылының жоларалық учаскесі, Ягодное ауылының жоларалық учаскесі
1,00
Самарский ауылдық округі
ІІ
Самарка ауылы
1,60
V
Огороды ауылы, Самарка ауылының қала құрылысы қызметіне тартылмаған және резервтік жерлер
1,00

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Абайского района
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12 ноября 2021 года № 15/141. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 ноября 2021 года № 25305
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схемы) зонирования земель населенных пунктов Абайского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Абайского района согласно приложениям 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Абайского районного маслихата Д. Сакенов
Приложение 1 к
решению
Абайского районного маслихата
от 12 ноября 2021 года
№ 15/141
Проект (схемы) зонирования земель населенных пунктов Абайского района
Приложение 2 к
решению
Абайского районного маслихата
от 12 ноября 2021 года
№ 15/141
Границы оценочных зон в населенных пунктах Абайского района
Приложение 3 к
решению
Абайского районного маслихата
от 12 ноября 2021 года
№ 15/141
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Абайского района
Номера зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
I
город Абай
2,0
II
1,7
III
1,4
IV
1,2
V
1,0
I
поселок Топар
2,0
II
1,6
III
1,2
IV
1,0
I
село Дубовка
1,4
II
1,1
ІІІ
1,0
Акбастауский сельский округ
IІІ
село Акбастау
1,40
V
чересполосные участик села Акбастау, резервные и земли, не вовлеченные в градостроительную деятельность села Акбастау
1,00
Дзержинский сельский округ
IІІ
село Сарепта
1,40
IV
село Коянды
1,20
V
село Койбас, резервные и земли, не вовлеченные в градостроительную деятельность села Сарепта и села Коянды
1,00
Есенгельдинский сельский округ
ІІ
село Есенгельды
1,60
V
село Пахотное, резервные и земли, не вовлеченные в градостроительную деятельность села Есенгельды
1,00
Ильичевский сельский округ
II
село Юбилейное
1,60
IV
село Жон
1,20
IV
село Тасзаимка
1,20
V
чересполосный участок села Юбилейное, чересполосный участок села Жон
1,00
Карагандинский сельский округ
І
село Жартас
2,00
ІІІ
село Поливное
1,40
ІV
село Восход
1,20
Кулаайгырский сельский округ
II
село Кулаайгыр
1,60
IV
село Жаманжол
1,20
V
село Ялта, резервные и земли, не вовлеченные в градостроительную деятельность села Жаманжол
1,00
Курминский сельский округ
I
село Курминское
2,00
III
село Жумабек
1,40
Коксунский сельский округ
І
село Коксун
2,00
II
село Жартас
1,60
IV
село Южное
1,20
IV
село Северное
1,20
V
чересполосный участок села Коксун
1,00
Мичуринский сельский округ
І
село Агрогородок
2,00
ІІІ
село Ягодное
1,40
IV
село Садовое
1,20
V
чересполосный участок села Агрогородок, чересполосный участок села Садовое, чересполосный участок села Ягодное
1,00
Самарский сельский округ
ІІ
село Самарка
1,60
V
село Огороды, резервные и земли, не вовлеченные в градостроительную деятельность села Самарка
1,00