Абай ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 2 желтоқсандағы № 68/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 желтоқсанда № 25899 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 529-бабы 6-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы "Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесін бекіту туралы" № 475 бұйрығына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Абайского района
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 2 декабря 2021 года № 68/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2021 года № 25899
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2018 года № 475 "Об утверждении Методики расчета коэффициента зонирования", акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Абай ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай ауданы әкімінің орынбасары С.К. Мусинге жүктелсін.
3. Осы қаулы 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі Б. Асанов
Абай ауданының әкімдігі
2021 жылғы 2
желтоқсандағы
№ 68/01
Қаулысына қосымша
Абай ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенті
Абай қаласы
1

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Абайского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Абайского района Мусина С.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Аким Абайского района Б. Асанов
Приложение к постановлению
Акимат Абайского района
от 2 декабря 2021 года
№ 68/01
Коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения Абайского района
Месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Коэффициент зонирования
город Абай
1

Абай көшесі, Әлия Молдағұлова көшесі, Шерубай батыр көшесі (жұп жағы), Сәкен Сейфуллин көшесі, Тәуелсіздіктің 10 жылдығы көшесі, Железнодорожная көшесі, Школьная көшесі (Шерубай батырмен қиылысқа дейін), 1 Школьный тұйық көшесі, 2 Школьный тұйық көшесі, Ермеков көшесі, Әл –Фараби көшесі, Гагарин көшесі, Стадион тұйық көшесі, Коммунальная көшесі, Победы даңғылы, Әуезов көшесі, Орталық тұйық көшесі, Гете көшесі, Ержанов көшесі, 1,2,3, Строительный тұйық көшесі, Промышленная көшесі, Калинина көшесі, Автомобилистов көшесі, Медицинский тұйық көшесі
2,1
2
2 ықшам ауданы, 3 ықшам ауданы
1,9
3
Школьная көшесінің жұп жағы, 4 шағын ауданы, No 10, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер, Шерубай батыр көшесінің (тақ жағы) Школьная көшесінен Жеңіс даңғылына дейін, Школьная көшесі Шерубай батыр көшесінен 87 үйге дейін, Шахтерская көшесі, Интернациональная көшесі, Южная көшесі, Транспортная көшесі, Тәттімбет көшесі, Байжанов көшесі, Автомобилистов көшесі, 29А орамы, Степная көшесі
1,75
4
Шерубай батыр көшесіндегі гараж массиві
1,35
5
Вольный бөлімшесі
1,35
6
Солтүстік Қараган бөлімшесі, Оңтүстік Қараган бөлімшесі, Жаңа Қараган бөлімшесі
1,25
7
Қызыл бөлімшесі: Энергетиков көшесі, Макарова көшесі, Молина көшесі, Путевая көшесі, 026 есептік орамы
1,15
8
2 ықшам ауданынадғы гараждар массиві, бау-бақша қоғамы
0,85
Топар кенті
9
6 орам, 5 орам, 2 орам, 9 орам, Молодежная көшесі, Бульвар мира көшесі, Бульвар юности көшесі, Қазыбек би көшесі, Ленин көшесінің жұп жағы, Мақажанов көшесі, Олимпийская көшесі, Дәрібаев көшесі, Пономарев көшесі
2,00
10
Қарағанды ​​көшесі, Тельман көшесі, Казахстанская көшесі, Энергетиков көшесі, 7 орам, Сейфуллин көшесі, Сәтбаев көшесі, Николаев көшесі, Абай көшесі, Макаров көшесі, Попович көшесі, Грибоедов көшесі, 15 орам
1,90
11
Ауыл 1, Ауыл 2, Ауыл 3, Мұстафин көшесі, Әл-Фараби көшесі, Байжанов көшесі, Луговая көшесі
1,20
12
демалыс аймақтары
1,25
13
"Мичуринец" бау-бақша учаскесі
0,85
14
1 орамның гараж кооперативтері
1,05
Қарабас кенті
15
Киров көшесі, Интернациональная көшесі, Заводская көшесі, Трансформаторная көшесі, Новая көшесі, Октябрьская көшесі, Қазақстан көшесі, Парковая көшесі, Песчаная көшесі, Наурыз көшесі
1,85
16
Мирная көшесі, Жамбыл көшесі, Зеленая көшесі, Садовая көшесі, Дзержинский көшесі, Рабочая көшесі
1,65
17
Строительная көшесі, Сарыарқа көшесі, Железнодорожная көшесі, Степная көшесі, Советская көшесі, Вокзальная көшесі
1,20
18
754 километр көшесі
1,10
19
Талдықұдық бөлімшесі, Талдықұдық көшесі
1,10
20
Киров көшесі
1,85
Южный кенті
21
Абай, Әубәкіров, Степная, Космонавтар, Сейфуллин, Железная дорога, Больничная, Восточная, Гагарин, Горький, Дальняя, Зеленая, Комсомольская, Ломоносов, Панфилов, Привокзальная, Есекин, Садовая, Сәкен Сейфуллин, Школьная көшелерінің бойымен

улица Абая, улица Алии Молдагуловой, улица Шерубай батыра (четная сторона), улица Сакена Сейфуллина, улица 10 лет Независимости, улица Железнодорожная, улица Школьная (до пересечения с Шерубай батыра), 1 Школьный переулок, 2 Школьный переулок, улица Ермекова, улица Аль-Фараби, улица Гагарина, переулок Стадионный, улица Коммунальная, проспект Победы, улица Ауэзова, переулок Центральный, улица Гете, улица Ержанова, 1,2,3, Строительный переулок, улица Промышленная, улица Калинина, переулок Автомобилистов, переулок Медицинский
2,1
2
2 микрорайон, 3 микрорайон
1,9
3
четная сторона улицы Школьная, 4 микрорайон дома № 10, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 участок улицы Шерубай батыра (нечетная сторона) от улицы Школьная до проспекта Победы, улица Школьная от улицы Шерубай батыра до дома 87, улица ШахтҰрская, улица Интернациональная, улица Южная, улица Транспортная, улица Таттимбета, улица Байжанова, улица Автомобилистов, квартал 29А, улица Степная
1,75
4
гаражный массив по улице Шерубай батыра
1,35
5
отделение Вольный
1,35
6
отделение Северный Караган, отделение Южный Караган, отделение Новый Караган
1,25
7
отделение Кызыл: улица Энергетиков, улица Макарова, улица Молина, улица Путевая, учетный квартал 026
1,15
8
гаражные массивы 2 микрорайона, садоводческое общество
0,85
поселок Топар
9
6 квартал, 5 квартал, 2 квартал, 9 квартал, улица Молодежная, улица Бульвар Мира, улица Бульвар Юности, улица Казыбек Би, улица Ленина четная сторона, улица Макажанова, улица Олимпийская, улица Дарибаева, улица Пономарева
2,00
10
улица Карагандинская, улица Тельмана, улица Казахстанская, улица Энергетиков, 7 квартал, улица Сейфуллина, улица Сатпаева, улица Николаева, улица Абая, улица Макарова, улица Поповича, улица Грибоедова, 15 квартал
1,90
11
Аул 1, Аул 2, Аул 3, улица Мустафина, улица Аль-Фараби, улица, Байжанова, улица Луговая
1,20
12
зоны отдыха
1,25
13
садоводческие участи "Мичуринец"
0,85
14
гаражные кооперативы 1 квартала
1,05
поселок Карабас
15
улица Кирова, улица Интернациональная, улица Заводская, улица Трансформаторная, улица Новая, улица Октябрьская, улица Казахстан, улица Парковая, улица Песчаная, улица Наурыз
1,85
16
улица Мирная, улица Джамбула, улица Зеленая, улица Садовая, улица Дзержинского, улица Рабочая
1,65
17
улица Строительная, улица Сарыарка, улица Железнодорожная, улица Степная, улица Советская, улица Вокзальная
1,20
18
улица 754 километр
1,10
19
отделение Талды-кудук, улица Талды-Кудук
1,10
20
улица Кирова
1,85
поселок Южный
21
по улицам Абая, Аубакирова, Степная, Космонавтов, Сейфуллина, Железная дорога, Больничная, Восточная, Гагарина, Горького, Дальняя, Зеленая, Комсомольская, Ломоносова, Панфилова, Привокзальная, Есекина, Садовая, Сакена Сейфуллина, Школьная

1,95
22
бау-бақша учаскелері
1,00
Ақбастау ауылдық округі
23
Ақбастау ауылы: Ақниет, Бірлік, Болашақ, Бәйтерек, Гагарин, Даму, Нүркен Әбдіров, Сарыарқа, Тәуелсіздік, Центральная, Өрлеу көшелерінің бойымен
1,65
Дзержинский ауылдық округі
24
Сарепта ауылы: Ақжол, Аққайнар, Бірлік, Бейбітшілік, Бұлақты, Еңбекшілер, Орталық, Сарыарқа, Саялы, Теректі, Тәуелсіздік, Торговая, Ынтымақ көшелерінің бойымен
1,75
25
Қоянды ауылы: Бейбітшілік, Достық, Тәуелсіздік, Ынтымақ көшелерінің бойымен
1,55
26
Қойбас ауылы: Береке, Нұра көшелерінің бойымен
1,2
Есенгелді ауылдық округі
27
Есенгелді ауылы: Жеңістің 40 жылдығы, Дарабоз, Жолашар, Жусанды, Мәңкі батыр, Наурыз, Несібелі, Нұрлы жол, Шамшырақ көшелерінің бойымен, Гаражный, Мәнкі батыр тұйық көшелері бойымен
1,45
28
Пахотное ауылы: Сегізінші ауыл, Пахотное көшелерінің бойында
0,95
29
001 есеп орамы Сегізінші ауылының шекарасында
0,8
Ильичевский ауылдық округі
30
Юбилейное ауылы: Абай, Амангелді Иманов, Бейбітшілік, Достық, Жастар, Жасыл ел, Қазақстан, Мектеп, Мичурина, Подстанция, Сарыарқа, Шаңырақ, Ынтымақ, Юрий Гагарин көшелерінің бойында, Зеленый тұйық көшесінің бойында
1,75
31
Жон ауылы: Вторая Водницкая, Жон, Первая Водницкая, Рахымғалиева, Степная, Центральная, Школьная көшелерінің бойымен
1,05
32
Тасзаимка ауылы: Безымянная, Тасзаимка, Шестидомики көшелерінің бойымен
0,95
Көксу ауылдық округі
33
Көксу ауылы: Октябрьская, Почтовая, Центральная көшелерінің бойымен
1,75
34
Жартас ауылы: Садовая көшелерінің бойымен
1,95
35
Зеленые ключи ауылы: Зеленые ключи көшелерінің бойымен
0,95
36
Северная ауылы: Северная көшелерінің бойымен
1,3
37
Южное ауылы: Садовая көшелерінің бойымен
1,2
Қарағанды ауылдық округі
38
Жартас ауылы: Қазақстанның 60 жылдығы, Алмаатинка, Гагарина, Достық, Жайма, Комарова, Коммунистическая, Комсомольская, Ленина, Молодежная, Приречная, Садовая, Советская, Тәуелсіздік, Школьная, Садовая көшелерінің бойымен
1,65
39
Қарагога ауылы: Қарагога көшелерінің бойымен
1,05
40
Поливное ауылы: Қарагога көшелерінің бойымен
1,05
41
Восход ауылы: Восход, Алмаатинка көшелерінің бойымен
0,95
Құлаайғыр ауылдық округі
42
Құлаайғыр ауылы: Абай Құнанбайұлы, Атамекен, Бірлік, Бейбітшілік, Дінмұхамед Қонаева, Достық, Комсомольская, Нүркен Әбдіров, Отандастар, Сарыарқа, Топар, Тәуелсіздік, Шерубай батыр, Школьная, Ыбырай Алтынсарин, Ынтымақ, Қазақстан, Қаныш Сәтбаев, Әлихан Бөкейханов, Әлия Молдағұлова көшелерінің бойымен
1,55
43
Жаман-Жол ауылы: Школьная көшелерінің бойымен
1,45
44
Ялта ауылы: Ялта көшелерінің бойымен
1,2
Құрма ауылдық округі
45
Құрма ауылы: Абай, Бірлік, Достық, Жастар, Керуен, Мира, Мирная, Сарыарқа көшелерінің бойымен
1,6
46
Жұмабек ауылы: Бәйтерек, Жұмабек, Наурыз, Орталық, Строительная, Сұңқар, Құрылысшылар көшелерінің бойымен
1,3
Мичурин ауылдық округі
47
Агрогородок ауылы: Дружба, Казахстанская, Космонавтов, Жаңа құрылыс, №2 бөлімшесі, Садовая, Степная, Учебный городок, Центральная, Школьная көшелерінің бойымен және Школьный орамы
1,8
48
Садовое ауылы: Молодежная көшелерінің бойымен
1,4
49
Ягодное ауылы: Ягодное көшелерінің бойымен
1,45
Самарка ауылдық округі
50
Самарка ауылы: Айдовская, Алаш, Безымянная, Бірлік, Болашақ, Восмидомики, Достық, Жастар, Керуен, Қайнар, Мичуринская, Наурыз, Озерная, Орталық, Подстанция, Прудовская, Сарыарқа, Сарыжайлау, Сұңқар, Шұғыла, Ынтымақ, Ырыс көшелерінің бойымен
1,45
51
Бородиновка ауылы: Бородиновская, Клубная, Степная, Студенческая көшелерінің бойымен

1,95
22
дачные участки
1,00
Акбастауский сельский округ
23
село Акбастау: по улицам Акниет, Бірлік, Болашақ, Бәйтерек, Гагарина, Даму, Нуркена Абдирова, Сарыарка, Тәуелсіздік, Центральная, Өрлеу
1,65
Дзержинский сельский округ
24
село Сарепта: по улицам Акжол, Аккайнар, Бирлик, Бейбитшилик, Булакты, Енбекшилер, Орталык, Сарыарка, Саялы, Теректи, Тауелсиздик, Торговая, Ынтымак
1,75
25
село Коянды: по улицам Бейбитшилик, Достык, Тауелсиздик, Ынтымак
1,55
26
село Койбас: по улицам Береке, Нура
1,2
Есенгельдинский сельский округ
27
село Есенгельды: по улицам 40 лет Победы, Дарабоз, Жолашар, Жусанды, Мәңкі батыр, Наурыз, Несибели, Нұрлы Жол, Шамшырак, по переулкам Гаражный, Манкы батыр
1,45
28
село Пахотное: по улицам Восьмой аул, Пахотное
0,95
29
учетный квартал 001 в границах села Восьмой аул
0,8
Ильичевский сельский округ
30
село Юбилейное: по улицам Абай, Амангельды Иманов, Бейбітшілік, Достык, Жастар, Жасыл Ел, Казакстан, Мектеп, Мичурина, Подстанция, Сарыарка, Шанырак, Ынтымақ, Юрий Гагарин, Переулок Зеленый
1,75
31
село Жон: по улицам Вторая Водницкая, Жон, Первая Водницкая, Рахимгалиева, Степная, Центральная, Школьная
1,05
32
село Тасзаимка: по улицам Безымянная, Тасзаимка, Шестидомики
0,95
Коксунский сельский округ
33
село Коксун: по улицам Октябрьская, Почтовая, Центральная
1,75
34
село Жартас: по улицам Садовая
1,95
35
село Зеленые ключи: по улицам Зеленые Ключи
0,95
36
село Северная: по улицам Северная
1,3
37
село Южное: по улицам Садовая
1,2
Карагандинский сельский округ
38
село Жартас: по улицам 60 лет Казахстана, Алмаатинка, Гагарина, Достық, Жайма, Комарова, Коммунистическая, Комсомольская, Ленина, Молодежная, Приречная, Садовая, Советская, Тәуелсіздік, Школьная, Садовая
1,65
39
село Каракога: по улицам Карагога
1,05
40
село Поливное: по улицам Каракога
1,05
41
село Восход: по улицам Восход, Алмаатинка
0,95
Кулаайгырский сельский округ
42
село Кулаайгыр: по улицам Абай Кунанбайулы, Атамекен, Бирлик, Бейбитшилик, Динмухамеда Кунаева, Достык, Комсомольская, Нуркен Абдирова, Отандастар, Сарыарка, Топар, Тауелсиздик, Шерубай Батыра, Школьная, Ыбырай Алтынсарина, Ынтымак, Казахстан, Каныша Сатпаева, Алихана Бокейханова, Алии Молдагуловой
1,55
43
село Жаман-Жол: по улицам Школьная
1,45
44
село Ялта: по улицам Ялта
1,2
Курминский сельский округ
45
село Курминское: по улицам Абай, Бирлик, Достык, Жастар, Керуен, Мира, Мирная, Сарыарка
1,6
46
село Жумабек: по улицам Байтерек, Жумабек, Наурыз, Орталык, Строительная, Сункар, Курылысшылар
1,3
Мичуринский сельский округ
47
село Агрогородок: по улицам Дружбы, Казахстанская, Космонавтов, Новостройка, Отделение №2, Садовая, Степная, Учебный городок, Центральная, Школьная и квартал Школьный
1,8
48
село Садовое: по улице Молодежная
1,4
49
село Ягодное: по улице Ягодное
1,45
Самарский сельский округ
50
село Самарка: по улицам Айдовская, Алаш, Безымянная, Бирлик, Болашак, Восьмидомики, Достык, Жастар, Керуен, Кайнар, Мичуринская, Наурыз, Озерная, Орталык, Подстанция, Прудовская, Сарыарка, Сарыжайлау, Сункар, Шугыла, Ынтымак, Ырыс
1,45
51
село Бородиновка: по улицам Бородиновская, Клубная, Степная, Студенческая

0,75
52
Изумрудное ауылы: Абай, Бейбітшілік, Гидростроителей, Жамбыл, Космонавтар, Ленин, Молодогвардейцев, Самарская, Тұмар көшелерінің бойымен
1,3
53
Пруды ауылы: Прудовская, Пруды көшелерінің бойымен
0,8
54
Огородный ауылы: Огородная көшелерінің бойымен
1,15
Дубока ауылдық округі
55
Дубовка ауылы: Жеңіске 30 жыл, Қазақстанға 50 жыл, КСРО 60 жыл, Алабасская, Волынская, Геофизическая, Гидрогеологическая, Детсадовская, Қаратажная, Ковыльная, Коммунальная, Космонавтов, Ленин, Мира, Молодежная, Новостройка, Октябрьская, Олимпийская, Сабурханская, Сәтбаев , Советская, Сокурская, Степная, Строительная, Фестивальная, Школьная, Юбилейная көшелерінің бойымен
1,60

0,75
52
село Изумрудное: по улицам Абай, Бейбитшилик, Гидростроителей, Жамбыла, Космонавтов, Ленина, Молодогвардейцев, Самарская, Тумар
1,3
53
село Пруды: по улицам Прудовская, Пруды
0,8
54
село Огороды: по улицам Огородная
1,15
Дубовский сельский округ
55
село Дубовка: по улицам 30 лет Победы, 50 лет Казахстана, 60 лет СССР, Алабасская, Волынская, Геофизическая, Гидрогеологическая, Детсадовская, Каратажная, Ковыльная, Коммунальная, Космонавтов, Ленина, Мира, Молодежная, Новостройка, Октябрьская, Олимпийская, Сабурханская, Сатпаева, Советская, Сокурская, Степная, Строительная, Фестивальная, Школьная, Юбилейная
1,60