Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы 60 сессиясының "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 468 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 сәуірдегі № 42 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 сәуірде № 6311 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы 60 сессиясының "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" №468 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне №6156 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2021 жылы 14 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 248749 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6750 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 241999 мың теңге;
2) шығындар – 265181 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 16432 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16432 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16432 мың теңге.";
2 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2021 – 2023 жылдарға арналған Сарышаған кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 111190 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7703 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 103487 мың теңге;
2) шығындар – 117917 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 6727 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6727 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6727 мың теңге.";
3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений и дополнения в решение 60 сессии Актогайского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 468 "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2021-2023 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 13 апреля 2021 года № 42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 апреля 2021 года № 6311
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 60 сессии Актогайского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 468 "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6156, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 14 января 2021 года), следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет села Актогай на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 248749 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6750 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 241999 тысяч тенге;
2) затраты – 265181 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 16432 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16432 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16432 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Сарышаган на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 111190 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7703 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 103487 тысяч тенге;
2) затраты – 117917 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 6727 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6727 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6727 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:

1) кірістер – 32609 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 840 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 31769 мың теңге;
2) шығындар – 37272 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 4663 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4663 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4663 мың теңге.";
17 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"17. 2021 – 2023 жылдарға арналған Шабанбай би ауылдық округінің бюджеті 49, 50, 51 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47527 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 868 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 46659 мың теңге;
2) шығындар – 49840 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 2313 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2313 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2313 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 18-1 тармақпен толықтырылсын:
"18-1. 2021 жылға арналған ауыл, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне нысаналы трансферттер 52 қосымшасына сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;

1) доходы – 32609 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 840 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 31769 тысяч тенге;
2) затраты – 37272 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 4663 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4663 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4663 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в следующей редакции:
"17. Утвердить бюджет Шабанбай биского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 49, 50, 51, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 47527 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 868 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 46659 тысяч тенге;
2) затраты – 49840 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 2313 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2313 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2313 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 18-1 следующего содержания:
"18-1. Учесть, что в составе расходов бюджета села, поселков, сельских округов на 2021 год предусмотрены целевые трансферты согласно приложению 52.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решению;