2021-2023 жылдарға арналған ауданның ауылдары, кенттері, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 қаңтарда № 6146 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Ботақара кенті бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 239 597 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 22 554 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 217 043 мың теңге;
2) шығындар – 247 008 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 411 мың теңге;
6) субвенция – 126 894 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 11.11.2021 № 5 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021-2023 жылдарға арналған Ғабиден Мұстафин кенті бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 148 001 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 288 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 138 713 мың теңге;
2) шығындар – 151 032 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 031 мың теңге;
6) субвенция – 59 243 мың теңге.

О бюджетах сел, поселков и сельских округов района на 2021-2023 годы
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 5 января 2021 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 января 2021 года № 6146. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Ботакара на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 239 597 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 22 554 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 217 043 тысяч тенге;
2) затраты – 247 008 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 411 тысяч тенге;
6) субвенция – 126 894 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 11.11.2021 № 5 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет поселка Габидена Мустафина на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 148 001 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 288 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 138 713 тысяч тенге;
2) затраты – 151 032 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 031 тысяч тенге;
6) субвенция – 59 243 тысяч тенге.

6) субвенция – 30 257 мың теңге.
Ескерту. 29-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 11.11.2021 № 5 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
30. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Сессия төрағасы Б. Жанбырбаев
Мәслихат хатшысы А. Әли
Бұқар жырау аудандық
мәслихатының 60
сессиясының 2021 жылғы
5 қаңтардағы № 4
шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Ботақара кенті бюджеті

6) субвенция – 30 257 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 29 – в редакции решения Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 11.11.2021 № 5 (вводится в действие с 01.01.2021).
30. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Б. Жанбырбаев
Секретарь маслихата А. Әли
Приложение 1 к решению
Бухар-Жырауского районного маслихата
от 5 января 2021 года
№ 4
Бюджет поселка Ботакара на 2021 год