Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 16 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 қыркүйектегі № 4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 28 қыркүйекте № 24544 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Бұқар жырау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 31 желтоқсандағы №16 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6147 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Бұқар жырау аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 053 432 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 415 342 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15 998 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 17 000 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 605 092 мың теңге;
2) шығындар – 17 030 711 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 173 368 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 234 929 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 61 561 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 1 150 647 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 150 647 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 234 929 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 61 561 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 977 279 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бухар-Жырауского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 16 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 15 сентября 2021 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 сентября 2021 года № 24544. Прекращено действие в связи с истечением срока
Бухар-Жырауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бухар-Жырауского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 31 декабря 2020 года № 16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6147) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бухар-Жырауского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 053 432 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 415 342 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 998 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 605 092 тысяч тенге;
2) затраты – 17 030 711 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 173 368 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 234 929 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 61 561 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 1 150 647 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 150 647 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 234 929 тысяч тенге;
погашение займов – 61 561 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 977 279 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

13 500
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 696
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
68 431
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
933
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
111 339
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
68 150
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
68 659
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
139 466
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
139 466
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 116
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 009
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 362
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
68 177
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
12 802
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 307 622
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 043 540
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
678 821
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
555 387
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
123 434
490
Жергілікті деңгейде коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 000
491
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары бөлімі
1 363 719
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 612
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
178 675
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1 155 432
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
10 000
2
Коммуналдық шаруашылық
2 137 614
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

13 500
006
Оказание жилищной помощи
6 696
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
68 431
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
933
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
111 339
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
68 150
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
68 659
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
139 466
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
139 466
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
53 116
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 009
021
Капитальные расходы государственного органа
1 362
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
68 177
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
12 802
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 307 622
1
Жилищное хозяйство
2 043 540
467
Отдел строительства района (города областного значения)
678 821
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
555 387
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
123 434
490
Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 000
491
Отдел жилищных отношений района (города областного значения)
1 363 719
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
19 612
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
178 675
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1 155 432
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
10 000
2
Коммунальное хозяйство
2 137 614
467
Отдел строительства района (города областного значения)

490
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
93 000
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
93 000
13
Басқалар
238 262
9
Басқалар
238 262
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
57 369
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
57 369
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
89 593
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
89 593
490
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
91 300
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
91 300

490
Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
93 000
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
93 000
13
Прочие
238 262
9
Прочие
238 262
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
57 369
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
57 369
467
Отдел строительства района (города областного значения)
89 593
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
89 593
490
Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
91 300
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
91 300