Ботақара кентінің көшелерін қайта атау туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Ботақара кентінің әкімінің 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 1-ш шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 қаңтарда № 6167 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4) тармақшасының, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағының негізінде және тұрғындардың пікірлерін ескере отырып, Ботақара кентінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Ботақара кентіндегі келесі көшелер қайта аталсын:
1) Юбилейная көшесін Достық көшесі;
2) Молодежная көшесін Бәйтерек көшесі;
3) Механизаторская көшесін Мәншүк Мәметова көшесі;
4) Подгорная көшесін Сарыарқа көшесі;
5) К.Черняев көшесін Жеңіс көшесі;
6) Березюков көшесін Мәшһүр Жүсіп көшесі;
7) Энергетиков көшесін Әлихан Бөкейхан көшесі;
8) 40 лет Казахстана көшесін Жұмабек Тәшенов көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ботақара кентінің әкімі А. Аяпбергенов

О переименовании улиц в поселке Ботакара
Решение акима поселка Ботакара Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 13 января 2021 года № 1-р. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 января 2021 года № 6167
На основании подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с учетом мнений жителей, аким поселка Ботакара РЕШИЛ:
1. Переименовать в поселке Ботакара Бухар-Жырауского района Карагандинской области следующие улицы:
1) улицу Юбилейная в улицу Достық;
2) улицу Молодежная в улицу Бәйтерек;
3) улицу Механизаторская в улицу Мәншүк Мәметова;
4) улицу Подгорная в улицу Сарыарқа;
5) улицу К.Черняева в улицу Жеңіс;
6) улицу Березюкова в улицу Мәшһүр Жүсіп;
7) улицу Энергетиков в улицу Әлихан Бөкейхан;
8) улицу 40 лет Казахстана в улицу Жұмабек Тәшенов.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким поселка Ботакара А. Аяпбергенов