Қарқаралы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы LXIV сессиясының № VI-64/528 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № VII - 3/27 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 29 наурызда № 6267 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы LXIV сессиясының № VI-64/528 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 22016 тіркелген, 2021 жылғы 16 қаңтардағы "Қарқаралы" № 3 (11802) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2021 жылы 08 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9765306 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1177544 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9785 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8571977 мың теңге;
2) шығындар – 10582429 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 45003 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 61257 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16254 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 862126 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 862126 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 61257 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16254 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 817123 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение LXIV сессии Каркаралинского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № VI-64/528 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 17 марта 2021 года № VII - 3/27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 марта 2021 года № 6267
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение LXIV сессии Каркаралинского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № VI-64/528 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 22016, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 16 января 2021 года № 3 (11802), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 08 января 2021 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 9765306 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1177544 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 9785 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8571977 тысяч тенге;
2) затраты – 10582429 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45003 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61257 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16254 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 862126 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 862126 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 61257 тысяч тенге;
погашение займов – 16254 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 817123 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.