Қарқаралы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы LXV сессиясының № VI-65/545 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 наурыздағы № VII-4/32 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 9 сәуірде № 6287 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы LXV сессиясының № VI-65/545 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6144 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2021 жылы 12 қаңтарда, 2021 жылғы 16 қаңтардағы "Қарқаралы" № 3 (11802) газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қарқаралы қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 564158 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19965 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 465 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 543728 мың теңге;
2) шығындар – 575121 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 10963 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10963 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10963 мың теңге.";
2-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Қарағайлы кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 115986 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5298 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 110638 мың теңге;

О внесении изменений в решение LXV сессии Каркаралинского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № VI-65/545 "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 26 марта 2021 года № VII-4/32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 апреля 2021 года № 6287
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение LXV сессии Каркаралинского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № VI-65/545 "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6144, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 января 2021 года, в газете "Қарқаралы" от 16 января 2021 года № 3 (11802)), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Каркаралинск на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 564158 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19965 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 465 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 543728 тысяч тенге;
2) затраты – 575121 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 10963 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10963 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10963 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Карагайлы на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 115986 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5298 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 110638 тысяч тенге;

көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 37, 40, 43, 46, 49, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 76 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, аудандық мәслихат хатшысы С. Нуркенов
Қарқаралы аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 26
наурыздағы

приложения 1, 4, 7, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 37, 40, 43, 46, 49, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 76 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии, секретарь районного маслихата С. Нуркенов
Приложение 1 к решению
Каркаралинского районного
маслихата
от 26 марта 2021 года