Қарқаралы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № VI-65/545 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 маусымдағы № VII - 7/63 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 шілдеде № 23349 болып тіркелді
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № VI-65/545 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6144 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қарқаралы қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 738738 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19965 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 465 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 718308 мың теңге;
2) шығындар – 749701 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 10963 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10963 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10963 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Қарағайлы кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 115561 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5298 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 110213 мың теңге;
2) шығындар – 122537 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Каркаралинского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № VI-65/545 "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 21 июня 2021 года № VII - 7/63. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 июля 2021 года № 23349
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № VI-65/545 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6144) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Каркаралинск на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 738738 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19965 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 465 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 718308 тысяч тенге;
2) затраты – 749701 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 10963 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10963 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10963 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Карагайлы на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 115561 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5298 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 110213 тысячи тенге;
2) затраты – 122537 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73, 76 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, аудандық мәслихат хатшысы С. Нуркенов
Қарқаралы аудандық
мәслихатының

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73, 76 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии, секретарь районного маслихата С. Нуркенов
Приложение 1 к решению
Каркаралинского районного
маслихата