Нұра аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 513 "2021-2023 жылдарға арналған ауылдар, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 маусымдағы № 35 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 17 маусымда № 23069 болып тіркелді
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған ауылдар, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 513 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6149 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 138 163 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 958 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 117 205 мың теңге;
2) шығындар – 146 347 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 184 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 184 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 184 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 – 2023 жылдарға арналған Шұбаркөл кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 383 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 977 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 406 мың теңге;
2) шығындар – 27 383 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Нуринского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 513 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 8 июня 2021 года № 35. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 июня 2021 года № 23069
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Нуринского районного маслихата "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 513 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6149) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Нура на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 138 163 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 958 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 117 205 тысяч тенге;
2) затраты – 146 347 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 184 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 184 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 184 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Шубарколь на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 383 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 977 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 406 тысяч тенге;
2) затраты – 27 383 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 – 2023 жылдарға арналған Мұзбел ауылы бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 298 672 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 753 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 295 919 мың теңге;
2) шығындар – 299 411 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 739 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 739 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 739 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7 қосымшасы осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021 – 2023 жылдарға арналған Тассуат ауылы бюджеті 10, 11, 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 829 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 663 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 166 мың теңге;
2) шығындар – 33 562 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 733 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 733 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 733 мың теңге.";

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению;
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Мұзбел на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 298 672 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 753 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 295 919 тысяч тенге;
2) затраты – 299 411 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 739 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 739 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 739 тысяч тенге.";
приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению;
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет села Тассуат на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 829 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 663 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 166 тысяч тенге;
2) затраты – 33 562 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 733 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 733 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 733 тысяч тенге.";