Осакаров аудандық мәслихатының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 966 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 маусымдағы № 81 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 25 маусымда № 23180 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 966 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21970 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осакаровка кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 77 575 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 33 434 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44 141 мың теңге;
2) шығындар – 110 506 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 32 931 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 32 931 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 32 931 мың теңге.";
"Осакаровка кентінің 2021 жылға арналған бюджетінде 3-1 қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
15-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"15. Звездный ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 43, 44, 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 746 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 266 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 480 мың теңге;
2) шығындар - 36 125 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Осакаровского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 966 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2021-2023 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 10 июня 2021 года № 81. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июня 2021 года № 23180. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Осакаровского районного маслихата "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 966 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21970), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 77 575 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 33 434 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 44 141 тысяч тенге;
2) затраты – 110 506 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 32 931 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 32 931 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 32 931 тысяч тенге.";
"Учесть, что в бюджете поселка Осакаровка на 2021 год предусмотрено поступление целевых трансфертов из районного бюджета согласно приложению 3-1.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Звездного сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 43, 44, 45 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 746 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 266 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 34 480 тысяч тенге;
2) затраты – 36 125 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 379 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 379 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 379 мың теңге.";
"2021 жылға арналған Звездный ауылдық округінің бюджетінде 45-1 қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
17-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"17. Шідерті ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 49, 50, 51 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 179 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 805 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 374 мың теңге;
2) шығындар – 29 396 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 6 217 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 6 217 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 6 217 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 43, 49, 3-1, 45-1 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
"24. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады" деген сөздер мен сандар "24-1. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынаң бастап қолданысқа енгізіледі." деген сөздер мен сандарға ауыстырылсын.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 379 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 379 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 379 тысяч тенге.";
"Учесть, что в бюджете Звездного сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых трансфертов из районного бюджета согласно приложению 45-1.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Шидертинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 49, 50, 51 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 179 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 805 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 374 тысяч тенге;
2) затраты – 29 396 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 6 217 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 217 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 217 тысяч тенге.";
приложение 1, 43, 49, 3-1, 45-1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
цифры и слова "24. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию" заменить цифрами и словами "24-1. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.".