Осакаров аудандық мәслихатының 77 сессиясының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 965 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 шілдедегі № 86 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 28 шілдеде № 23738 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының "Осакаров ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 965 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 21973 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 3, 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 657 406 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 222 304 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25 316 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 17 231 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 392 555 мың теңге;
2) шығындар - 12 937 295 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 119 621 мың теңге, оның ішінде;
бюджеттік кредиттер – 175 020 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 55 399 мың тенге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 399 510 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 399 510 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 175 020 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 55 399 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 279 889 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4 косымшалары осы шешімге 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение 77 сессии Осакаровского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 965 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 22 июля 2021 года № 86. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июля 2021 года № 23738. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Осакаровского районного маслихата "О бюджете Осакаровского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 965 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21973) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 657 406 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 222 304 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 25 316 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17 231 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 392 555 тысяч тенге;
2) затраты – 12 937 295 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 119 621 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 175 020 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 55 399 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 399 510 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 399 510 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 175 020 тысяч тенге;
погашение займов – 55 399 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 279 889 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

3 996
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32 447
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
630
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
140 119
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз
50 326
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
41 169
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
69 646
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
69 646
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 522
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 293
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
15 331
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
2 500
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 783 697
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 435 913
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
3
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
3
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 380 110
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
964 286
004
Инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
415 824
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
55 800
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
55 800
2
Коммуналдық шаруашылық
340 995
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
290 995
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
290 995
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
50 000
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру

3 996
006
Оказание жилищной помощи
6 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32 447
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
630
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
140 119
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
50 326
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
41 169
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
69 646
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
69 646
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
50 522
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 293
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
15 331
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
2 500
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 783 697
1
Жилищное хозяйство
1 435 913
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
3
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
3
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 380 110
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
964 286
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
415 824
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
55 800
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
55 800
2
Коммунальное хозяйство
340 995
467
Отдел строительства района (города областного значения)
290 995
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
290 995
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
50 000
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

617 663
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы даму трансферттері
1 015 520
Республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік несие
175 020
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
республикалық бюджеттен
929 945
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
248 840
Еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
116 159
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
10 331
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
101 110
Халықты әлеуметтік қорғаудың мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
21 240
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
116 683
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық айлықақыларына қосымша ақылар белгілеуге
32 683
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
84 000
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
564 422
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
564 422
облыстық бюджеттен:
37 901
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35 544
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
4 953
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
30 591
Ауданның дене шынықтыру және спорт бөлімі
2 357
Спорт ұйымдарының материалдық-техникалық базасын ұстауға және нығайтуға
2 357
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы трансферттер:
107 154
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
51 354
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
51 354
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
55 800
Халықтың әлеуметтік осал топтары және (немесе) аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
55 800
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2 760 215
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға
2 760 215
Облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері:
617 663
Ауданның құрылыс бөлімі
617 663
Халықтың әлеуметтік осал топтары, кезекте тұрған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
617 663
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері:
1 015 520
Ауданның құрылыс бөлімі
1 015 520
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға

617 663
Целевые трансферты на развитие из Национального фонда Республики Казахстан
1 015 520
Бюджетный кредит из республиканского бюджета
175 020
Целевые текущие трансферты:
из республиканского бюджета
929 945
Отдел занятости и социальных программ района
248 840
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда
116 159
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
10 331
На выплату государственной адресной социальной помощи
101 110
На установление доплат к заработной плате работников , предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
21 240
Отдел культуры и развития языков района
116 683
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
32 683
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунуктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
84 000
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
564 422
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунуктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
564 422
из областного бюджета:
37 901
Отдел занятости и социальных программ района
35 544
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
4 953
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
30 591
Отдел физической культуры и спорта района
2 357
На содержание и укрепление материально-технической базы организаций спорта
2 357
Целевые трансферты за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан:
107 154
Отдел занятости и социальных программ района
51 354
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
51 354
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
55 800
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
55 800
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета
2 760 215
На реализацию мероприятий в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
2 760 215
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
617 663
Отдел строительства района
617 663
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда для социально-уязвимых слоев населения, многодетных семей состоящих в очереди
617 663
Целевые трансферты на развитие за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан:
1 015 520
Отдел строительства района
1 015 520
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда