Осакаров аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 384 "Осакаров ауданындағы сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 қыркүйектегі № 116 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 қазанда № 24679 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 384 "Осакаров ауданындағы сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4559 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы К. Саккулаков

О признании утратившим силу решения Осакаровского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 384 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Осакаровского района"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 28 сентября 2021 года № 116. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 октября 2021 года № 24679
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Осакаровского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Осакаровского района" от 26 декабря 2017 года № 384 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4559).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата К. Саккулаков