2021-2023 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 қаңтардағы № 16 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 1 ақпанда № 6173 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Жезді кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 176 209 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 747 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 173 462 мың теңге;
2) шығындар – 176 210 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 04.11.2021 № 79 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021-2023 жылдарға арналған Ұлытау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 199 052 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 715 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 195 337 мың теңге;
2) шығындар – 199 265 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -213 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 213 321 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 213 мың теңге.

О бюджетах поселков, сельских округов на 2021-2023 годы
Решение Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 27 января 2021 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 1 февраля 2021 года № 6173. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жезды на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 176 209 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 747 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 173 462 тысяч тенге;
2) затраты – 176 210 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 04.11.2021 № 79 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Улытауского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 199 052 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 715 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 195 337 тысяч тенге;
2) затраты – 199 265 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -213 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 213 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 213 тысяч тенге.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 04.11.2021 № 79 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2021-2023 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 035 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 119 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 56 916 мың теңге;
2) шығындар – 61 064 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 029 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 029 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 029 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 27.07.2021 № 51 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2021-2023 жылдарға арналған Қарсақпай кентінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49 469 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 809 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 46 160 мың теңге;
2) шығындар – 59 329 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 860 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 860 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 860 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 04.11.2021 № 79 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2021-2023 жылдарға арналған Қаракеңгір ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 04.11.2021 № 79 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Утвердить бюджет поселка Актас на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 035 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 119 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 56 916 тысяч тенге;
2) затраты – 61 064 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 029 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 029 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 029 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 27.07.2021 № 51 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Утвердить бюджет поселка Карсакпай на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 469 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 809 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46 160 тысяч тенге;
2) затраты – 59 329 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 860 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 860 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 860 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 04.11.2021 № 79 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Утвердить бюджет Каракенгирского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

Сарысу ауылдық округіне – 49 415 мың теңге;
Жанкелді ауылдық округіне – 45 383 мың теңге;
Терісаққан ауылдық округіне – 40 407 мың теңге;
Борсеңгір ауылдық округіне – 44 637 мың теңге;
Қоскөл ауылдық округіне – 44 306 мың теңге.
17. 2021 жылға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттерінің құрамында нысаналы трансферттер 46 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
18. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Сессия төрағасы З. Казанбаева
Мәслихат хатшысы А. Мырзабеков
Ұлытау аудандық

Сарысуский сельский округ – 49 415 тысяч тенге;
Жанкельдинский сельский округ – 45 383 тысяч тенге;
Терсакканский сельский округ – 40 407 тысяч тенге;
Борсенгирский сельский округ – 44 637 тысяч тенге;
Коскольский сельский округ – 44 306 тысяч тенге.
17. Установить в составе бюджетов поселков, сельских округов на 2021 год целевые трансферты согласно приложению 46.
18. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии З. Казанбаева
Секретарь маслихата А. Мырзабеков
Приложение 1
к решению Улытауского
районного маслихата от

4231
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
890
Егінді ауылдық округі бюджетінің құрамында
10492
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
2900
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
3610
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3158
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына
824
Алғабас ауылдық округі бюджетінің құрамында
14648
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
11440
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
2653
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
555
Мибұлақ ауылдық округі бюджетінің құрамында
4137
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
4137
Сарысу ауылдық округі бюджетінің құрамында
42500
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3746
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
38754
Жанкелді ауылдық округі бюджетінің құрамында
3811
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3320
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
491
Терісаққан ауылдық округі бюджетінің құрамында
18349
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
6510
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3829
Мемлекеттік органның күрделі шығындарына
2010
Әкімдік ғимаратын ағымдағы жөндеуге
6000
Борсеңгір ауылдық округі бюджетінің құрамында
28455
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1782
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3726
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
22947
Қоскөл ауылдық округі бюджетінің құрамында
11817
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
4025
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
7792

4231
Обеспечение санитарии населенных пунктов
890
Бюджет Егиндинского сельского округа
10492
Организация водоснабжения населенных пунктов
2900
Освещение улиц населенных пунктов
3610
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
3158
На текущие расходы аппарата акима
824
Бюджет Алгабасского сельского округа
14648
Организация водоснабжения населенных пунктов
11440
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
2653
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
555
Бюджет Мибулакского сельского округа
4137
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
4137
Бюджет Сарысуского сельского округа
42500
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
3746
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
38754
Бюджет Жанкельдинского сельского округа
3811
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
3320
Освещение улиц населенных пунктов
491
Бюджет Терсакканского сельского округа
18349
Организация водоснабжения населенных пунктов
6510
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
3829
Капитальные расходы государственного органа
2010
Текущий ремонт здания акимата
6000
Бюджет Борсенгирского сельского округа
28455
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1782
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
3726
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
22947
Бюджет Коскольского сельского округа
11817
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
4025
Организация водоснабжения населенных пунктов
7792