Ұлытау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы XLVIII сессиясының "Ұлытау ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 414 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 шілдедегі № 45 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 шілдеде № 23772 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының "Ұлытау ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы №414 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6150 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 654 836 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 647 958 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29 352 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14 270 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 963 256 мың теңге;
2) шығындар – 8 207 732 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 56 124 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 91 885 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 35 761 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 609 020 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 609 020 мың теңге:
қарыздар түсімі – 91 885 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 35 761 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 552 896 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2021 жылға арналған резерві 228 114 мың теңге сомасында бекітілсін.";

О внесении изменений в решение XLVIII сессии Улытауского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 414 "О бюджете Улытауского района на 2021-2023 годы"
Решение Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 26 июля 2021 года № 45. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июля 2021 года № 23772. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Улытауского районного маслихата "О бюджете Улытауского района на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года №414 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6150) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 654 836 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 647 958 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 29 352 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14 270 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 963 256 тысяч тенге;
2) затраты – 8 207 732 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 56 124 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 91 885 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 35 761 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 609 020 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 609 020 тысяч тенге:
поступление займов – 91 885 тысяч тенге;
погашение займов – 35 761 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 552 896 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить резерв акимата Улытауского района на 2021 год в сумме 228 114 тысяч тенге.";

12034
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
29260
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
32438
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
32438
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
32438
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
32438
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
358938
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
18805
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18805
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
18805
2
Әлеуметтік көмек
294800
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
294800
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
102201
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
40696
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1000
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
25000
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
280
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
70150
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
18982
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
36491
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
45333
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
45333
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36843
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
513
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
289
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

12034
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
29260
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
32438
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
32438
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
32438
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
32438
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
358938
1
Социальное обеспечение
18805
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18805
005
Государственная адресная социальная помощь
18805
2
Социальная помощь
294800
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
294800
002
Программа занятости
102201
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
40696
006
Оказание жилищной помощи
1000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25000
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
280
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
70150
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18982
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
36491
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
45333
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45333
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
36843
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
513
021
Капитальные расходы государственного органа
289
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

840377
Ағымдағы нысаналы трансферттер
262237
Нысаналы даму трансферттері
486255
Бюджеттік кредиттер
91885
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
262237
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
18105
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын арттыруға
6147
Еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
96398
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
2286
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
31108
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
50707
Спорт ұйымдарының материалдық-техникалық базасын ұстауға және нығайтуға

840377
Целевые текущие трансферты
262237
Целевые трансферты на развитие
486255
Бюджетные кредиты
91885
в том числе:
Целевые текущие трансферты
262237
На выплату государственной адресной социальной помощи
18105
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6147
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда
96398
На краткосрочное профессиональное обучение по заявкам работодателей и востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
2286
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
31108
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
50707
На содержание и укрепление материально-технической базы организаций спорта

64612
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
11000
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
4593
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
6569
Жезді кенті мәдени-сауықтыру орталығын ұстап тұруға
7100
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
14000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
21350
Ұлытау ауылдық округі бюджетінің құрамында
106427
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
11000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
8700
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
8425
Қызметтік тұрғын үйді жөндеуге
11871
Мемлекеттік органның күрделі шығындарына
783
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
18838
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
27810
Автомобиль жолдарын орташа жөндеу
19000
Ақтас кенті бюджетінің құрамында
5447
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3447
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2000
Қарсақпай кенті бюджетінің құрамында
28143
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
15000
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3287
Елді мекенді абаттандыруға
1650
Автомобиль жолдарын орташа жөндеу
8206
Қаракеңгір ауылдық округі бюджетінің құрамында
42519
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
11000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
17166
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
4800
Мемлекеттік органның күрделі шығындарына
6553
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
3000
Аманкелді ауылдық округі бюджетінің құрамында
30209
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
20021
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
6740
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3448
Шеңбер ауылдық округі бюджетінің құрамында
90065
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
78244
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
6700
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
4231
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
890
Егінді ауылдық округі бюджетінің құрамында
16221
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
2900
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
3610
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге

64612
Обеспечение санитарии населенных пунктов
11000
Установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
4593
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
6569
Содержание культурно-досугового центра п.Жезды
7100
Благоустройство и озеленение населенного пункта
14000
Организация водоснабжения населенных пунктов
21350
Бюджет Улытауского сельского округа
106427
Обеспечение санитарии населенных пунктов
11000
Организация водоснабжения населенных пунктов
8700
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
8425
Ремонт служебного жилья
11871
Капитальные затраты государственного органа
783
Освещение улиц населенных пунктов
18838
Благоустройство и озеленение населенного пункта
27810
Средний ремонт автомобильных дорог
19000
Бюджет поселка Актас
5447
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
3447
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
2000
Бюджет поселка Карсакпай
28143
Организация водоснабжения населенных пунктов
15000
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
3287
Благоустройство населенного пункта
1650
Средний ремонт автомобильных дорог
8206
Бюджет Каракенгирского сельского округа
42519
Обеспечение санитарии населенных пунктов
11000
Организация водоснабжения населенных пунктов
17166
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
4800
Капитальные расходы государственного органа
6553
Освещение улиц населенных пунктов
3000
Бюджет Аманкельдинского сельского округа
30209
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
20021
Организация водоснабжения населенных пунктов
6740
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
3448
Бюджет Шенберского сельского округа
90065
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
78244
Организация водоснабжения населенных пунктов
6700
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
4231
Обеспечение санитарии населенных пунктов
890
Бюджет Егиндинского сельского округа
16221
Организация водоснабжения населенных пунктов
2900
Освещение улиц населенных пунктов
3610
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим

3158
Мемлекеттік органның күрделі шығындарына
6553
Алғабас ауылдық округі бюджетінің құрамында
14898
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
11690
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
2653
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
555
Мибұлақ ауылдық округі бюджетінің құрамында
10690
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
4137
Мемлекеттік органның күрделі шығындарына
6553
Сарысу ауылдық округі бюджетінің құрамында
49459
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3746
Мемлекеттік органның күрделі шығындарына
6553
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
39160
Жанкелді ауылдық округі бюджетінің құрамында
3494
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3494
Терісаққан ауылдық округі бюджетінің құрамында
20567
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
6510
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
4047
Мемлекеттік органның күрделі шығындарына
2010
Әкімдік ғимаратын ағымдағы жөндеуге
8000
Борсеңгір ауылдық округі бюджетінің құрамында
53443
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
11000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
15000
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
4039
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
23404
Қоскөл ауылдық округі бюджетінің құрамында
20251
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
4025
Мемлекеттік органның күрделі шығындарына
6553
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
9673

3158
Капитальные расходы государственного органа
6553
Бюджет Алгабасского сельского округа
14898
Организация водоснабжения населенных пунктов
11690
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
2653
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
555
Бюджет Мибулакского сельского округа
10690
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
4137
Капитальные расходы государственного органа
6553
Бюджет Сарысуского сельского округа
49459
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
3746
Капитальные расходы государственного органа
6553
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
39160
Бюджет Жанкельдинского сельского округа
3494
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
3494
Бюджет Терсакканского сельского округа
20567
Организация водоснабжения населенных пунктов
6510
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
4047
Капитальные расходы государственного органа
2010
Текущий ремонт здания акимата
8000
Бюджет Борсенгирского сельского округа
53443
Обеспечение санитарии населенных пунктов
11000
Организация водоснабжения населенных пунктов
15000
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
4039
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
23404
Бюджет Коскольского сельского округа
20251
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
4025
Капитальные расходы государственного органа
6553
Организация водоснабжения населенных пунктов
9673