Қызылорда облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 519 "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2021 жылғы 25 қарашадағы № 66 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 қарашада № 25432 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 519 "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7938 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 413 212 052,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 272 295,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 037 246,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 278 839,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 376 623 672,2 мың теңге;
2) шығындар – 415 955 825,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 911 035,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 14 987 553,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 076 518,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 251 929,4 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 1 251 929,4 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 906 737,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 906 737,0 мың теңге.";
4-тармақта:
19) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"19) Қызылорда қаласы мен аудандар бюджеттерінің жылдық кіріс түсімдері болжамының орындалмауына байланысты жоғалтуларын өтеу;";
келесідей мазмұндағы 25) тармақшамен толықтырылсын:
"25) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеу.";
10-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10-1. Мемлекеттік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыруға ішкі нарықта айналысқа жіберу үшін 2021 жылға бағалы қағаздар шығару арқылы облыстың жергілікті атқарушы органымен қарыз алуы мақұлдансын.";
келесідей мазмұндағы 10-3-тармақпен толықтырылсын:
"10-3. Аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттерінен республикалық бюджеттен бөлінген, 2020 жылғы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 21 368,1 мың теңге сомасындағы несиелер түсімін облыстық бюджетке қайтару көзделсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 519 "Об областном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 25 ноября 2021 года № 66. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 ноября 2021 года № 25432. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 519 "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7938) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 413 212 052,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 272 295,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 037 246,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 278 839,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 376 623 672,2 тысяч тенге;
2) затраты – 415 955 825,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 911 035,1 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 14 987 553,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 076 518,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 251 929,4 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 1 251 929,4 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 906 737,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 906 737,0 тысяч тенге.";
в пункте 4:
подпункт 19) изложить в новой редакции:
"19) компенсацию потерь в связи с невыполнением годового прогноза поступлений доходов бюджета районов и города Кызылорды;";
дополнить подпунктом 25) следующего содержания:
"25) выплату государственной адресной социальной помощи.";
пункт 10-1 изложить в новой редакции:
"10-1. Одобрить заимствование местным исполнительным органом области на 2021 год выпуск государственных ценных бумаг для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства жилья.";
дополнить пунктом 10-3 следующего содержания:
"10-3. Предусмотреть поступления сумм возврата неиспользованных (недоиспользованных) кредитов 2020 года в сумме 21 368,1 тысяч тенге, выделенных из республиканского бюджета, в областной бюджет из бюджетов районов и города Кызылорда.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

34 000,0
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
8 939 341,8
029
Әдістемелік жұмыс
397 821,7
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау"
2 850 437,0
055
Балалар мен жас өспірімдерге қосымша білім беру
2 832 683,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
145 177,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4 096 520,0
080
Нұрсұлтан Назарбаев Қорының "EL UMITI" талантарын анықтау және қолдау бастамасын іске асыру
46 119,0
082
Мемлекеттік бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарында жалпы білім беру
81 068 688,5
083
Ауылдық жерлерде оқушыларды жақын жердегі мектепке дейін тегін алып баруды және одан алып қайтуды ұйымдастыру
42 352,0
085
Байқоңыр қаласындағы қазақ тілінде білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
2 842 924,1
086
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 532,0
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
238 860,0
200
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету және оларда медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
2 036 323,7
202
Мектепке дейінгі ұйымдарда мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
27 073 453,1
203
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыруға
33 806 848,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
5 474 499,5
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
4 963 010,2
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
511 489,3
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 874 350,3
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
202 000,0
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
3 136 021,4
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 536 328,9
05
Денсаулық сақтау
7 605 300,1
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 767 127,1
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
203 133,4
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер

34 000,0
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
8 939 341,8
029
Методическая работа
397 821,7
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2 850 437,0
055
Дополнительное образование для детей и юношества
2 832 683,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
145 177,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 096 520,0
080
Реализация инициативы Фонда Нурсултана Назарбаева на выявление и поддержку талантов "EL UMITI"
46 119,0
082
Общеобразовательное обучение в государственных организациях начального, основного и общего среднего образования
81 068 688,5
083
Организация бесплатного подвоза учащихся до ближайшей школы и обратно в сельской местности
42 352,0
085
Обеспечение деятельности организаций образования города Байконыр с казахским языком обучения
2 842 924,1
086
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 532,0
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
238 860,0
200
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения и организация в них медицинского обслуживания
2 036 323,7
202
Реализация государственного образовательного заказа дошкольных организациях образования
27 073 453,1
203
Реализация подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования
33 806 848,0
285
Управление физической культуры и спорта области
5 474 499,5
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
4 963 010,2
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
511 489,3
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 874 350,3
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
202 000,0
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
3 136 021,4
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
1 536 328,9
05
Здравоохранение
7 605 300,1
253
Управление здравоохранения области
4 767 127,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
203 133,4
006
Услуги по охране материнства и детства

239 306,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
66 819,9
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
158 871,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
55 019,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
44 291,0
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
29 250,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 804 662,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
41 696,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 107 492,8
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
167 193,2
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
323 418,0
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызметті көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
525 974,8
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 838 173,0
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 838 173,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
18 741 061,3
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
18 144 269,4
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
164 013,5
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
478 122,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
669 727,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 321 835,7
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
594 606,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

239 306,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
66 819,9
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
158 871,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
55 019,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
44 291,0
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
29 250,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 804 662,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
41 696,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 107 492,8
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
167 193,2
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
323 418,0
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
525 974,8
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 838 173,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 838 173,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
18 741 061,3
256
Управление координации занятости и социальных программ области
18 144 269,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
164 013,5
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
478 122,0
003
Социальная поддержка инвалидов
669 727,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 321 835,7
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
594 606,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

67 401,2
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
1 280 404,3
006
Жануарлар дүниесін қорғау
35 207,3
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
755 710,8
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
25 603,2
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
76 169,9
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
318 591,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
58 399,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
12 799 915,8
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
175 904,3
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
145 527,2
006
Басым дақылдардың өндірісін субсидиялау
46 899,0
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
576 065,0
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
864 373,7
018
Пестицидтерді залалсыздандыру
2 041,1
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
12 000,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
149 901,8
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
5 460,0
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
900 000,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
419,1
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
2 004 604,8
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 080 236,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
3 213 521,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 566 474,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру"
31 752,7
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау"
24 736,1
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 693 835,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

67 401,2
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
1 280 404,3
006
Охрана животного мира
35 207,3
008
Мероприятия по охране окружающей среды
755 710,8
013
Капитальные расходы государственного органа
25 603,2
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
76 169,9
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
318 591,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
58 399,0
255
Управление сельского хозяйства области
12 799 915,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
175 904,3
002
Субсидирование развития семеноводства
145 527,2
006
Субсидирование производства приоритетных культур
46 899,0
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
576 065,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
864 373,7
018
Обезвреживание пестицидов
2 041,1
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
12 000,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
149 901,8
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
5 460,0
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
900 000,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
419,1
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
2 004 604,8
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 080 236,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
3 213 521,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 566 474,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
31 752,7
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
24 736,1
719
Управление ветеринарии области
1 693 835,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии

136 465,0
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
2 746,0
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
53 697,0
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4 012,0
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
71 477,0
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
32 165,0
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 066 666,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 395,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
213 164,0
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
111 048,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
88 862,5
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88 862,5
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
7 654,0
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
7 654,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14 021 650,5
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
13 916 294,3
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
168 694,0
004
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
44 366,4
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4 057 551,2
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
9 645 682,7
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
105 356,2
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
105 356,2
12
Көлiк және коммуникация
19 370 309,8
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
19 370 309,8
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

136 465,0
009
Организация санитарного убоя больных животных
2 746,0
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
53 697,0
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
4 012,0
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
71 477,0
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
32 165,0
014
Провдение противоэпизоотических мероприятий
1 066 666,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 395,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
213 164,0
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
111 048,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
88 862,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
88 862,5
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
7 654,0
020
Развитие объектов сельского хозяйства
7 654,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14 021 650,5
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
13 916 294,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
168 694,0
004
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
44 366,4
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4 057 551,2
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
9 645 682,7
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
105 356,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
105 356,2
12
Транспорт и коммуникации
19 370 309,8
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
19 370 309,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций

111 150,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
269 418,7
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
269 418,7
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
200 582,0
051
"Бизнестің жол картасы 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
84 373,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
116 209,0
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
4 179 925,2
006
"Бизнестің жол картасы 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
2 372 875,0
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
6 800,5
015
"Бизнестің жол картасы 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
1 550 249,7
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
250 000,0
743
Облыстың цифрлық технологиялар басқармасы
84 331,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
84 331,0
14
Борышқа қызмет көрсету
1 700 029,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 700 029,0
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
1 691 028,0
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
9 001,0
15
Трансферттер
108 011 731,4
257
Облыстың қаржы басқармасы
108 011 731,4
007
Субвенциялар
95 893 342,0
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
2 600 384,2
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
9 335 350,0
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
157 181,4
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
25 473,8
3. Таза бюджеттік кредиттеу
2 911 035,1
Бюджеттік кредиттер
14 987 553,3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
904 335,4
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
875 473,0
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру

111 150,0
285
Управление физической культуры и спорта области
269 418,7
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
269 418,7
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
200 582,0
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
84 373,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
116 209,0
289
Управление предпринимательства и туризма области
4 179 925,2
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2025"
2 372 875,0
008
Поддержка предпринимательской деятельности
6 800,5
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2025"
1 550 249,7
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
250 000,0
743
Управление цифровых технологий области
84 331,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
84 331,0
14
Обслуживание долга
1 700 029,0
257
Управление финансов области
1 700 029,0
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
1 691 028,0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
9 001,0
15
Трансферты
108 011 731,4
257
Управление финансов области
108 011 731,4
007
Субвенции
95 893 342,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
2 600 384,2
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательств
9 335 350,0
052
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
157 181,4
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
25 473,8
3. Чистое бюджетное кредитование
2 911 035,1
Бюджетные кредиты
14 987 553,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
904 335,4
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
875 473,0
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости