Ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2021 жылғы 8 желтоқсандағы № 428 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 желтоқсанда № 25673 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Су Кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 39-бабына сәйкес, Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Н.Ш.Тілешевке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Г. Абдыкаликова
Қызылорда облысы әкімдігінің
2021 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 428 қаулысына қосымша
Ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесі
Нысандардың атауы
Орналасу жері
1
2
3
Қармақшы ауданы
1
"Қармақшы"
оқшау су құбыры
Қармақшыауданы,
Қармақшыауылдықокругі, Абылаауылы
2
"Ақтөбе"
оқшау су құбыры
Қармақшыауданы,
Ақтөбе ауылдық округі, Ақтөбе ауылы
3
"Ақжар"
оқшаусуқұбыры
Қармақшы ауданы,
Ақжар ауылдық округі, Ақжар ауылы
4
"Тұрмағамбет"
оқшаусуқұбыры
Қармақшы ауданы,
Дауылкөл ауылдық округі, Тұрмағамбет Ізтілеуовауылы
5
"Алдашбай-ахун" оқшау су құбыры
Қармақшы ауданы,
Алдашбай ахун ауылдық округі,
Алдашбай ахун ауылы
6
"Қуаңдария"
оқшау су құбыры
Қармақшы ауданы,
Қуандария ауылдық округі, Қуандария ауылы
7
"Көмекбаев"
оқшау су құбыры
Қармақшы ауданы,
Т. Көмекбаев ауылдық округі, Т. Көмекбаев ауылы
8
"Төретам"
оқшау су құбыры
Қармақшы ауданы, Төретам кенті
9
"Ақай"
оқшау су құбыры
Қармақшы ауданы,
Ақай ауылдық округі, Ақай ауылы
Жалағаш ауданы
10
"Жалағаш"
оқшау су құбыры
Жалағаш ауданы, Жалағаш кенті
11
"Аққұм"
оқшау су құбыры
Жалағаш ауданы,
Аққұм ауылдық округі, Аққұм ауылы
12
"Аққыр"
оқшау су құбыры
Жалағаш ауданы,
Аққыр ауылдық округі, Аққыр ауылы
13
"Ақсу"
оқшау су құбыры
Жалағаш ауданы,
Ақсу ауылдық округі, Ақсу ауылы
14
"Аламасек"
оқшау су құбыры
Жалағаш ауданы,
Аламесек ауылдық округі, Есет батыр ауылы
15
"Бұқарбай батыр" оқшау су құбыры
Жалағаш ауданы,
Бұқарбай батыр ауылдық округі,
Бұқарбай батыр ауылы
16
"Еңбек"
оқшау су құбыры
Жалағаш ауданы,
Еңбек ауылдық округі, Аққошқар ауылы
17
"Жаңадария"
оқшау су құбыры
Жалағаш ауданы,
Жаңадария ауылдық округі, Жаңадария ауылы
18
"Қаракеткен"
оқшау су құбыры
Жалағаш ауданы,
Қаракеткен ауылдық округі, Қаракеткен ауылы
19
"Жаңаталап"
оқшау су құбыры
Жалағаш ауданы,
Жаңаталап ауылдық округі, Жаңаталап ауылы
20
"Мақпалкөл"
оқшау су құбыры
Жалағаш ауданы,
Мақпалкөл ауылдық округі,
Т. Жүргенов ауылы
21
"Мәдениет"
оқшау су құбыры
Жалағаш ауданы,
Мәдениет ауылдық округі, Мәдениет ауылы
22
"Мырзабай ахун" оқшау су құбыры
Жалағаш ауданы,
Мырзабай Ахун ауылдық округі,
Мырзабай Ахун ауылы
23
"Таң"
оқшау су құбыры
Жалағаш ауданы,
Таң ауылдық округі, Таң ауылы
24
"Шәменов"
оқшау су құбыры
Жалағаш ауданы,
М. Шәменов атындағыауылдық округі,
М. Шәменов ауылы
Сырдария ауданы
25
"Тереңөзек"
оқшау су құбыры
Сырдария ауданы, Тереңөзек кенті
26
"Шаған"
оқшау су құбыры
Сырдарияауданы,
Шаған ауылдық округі, Шағанауылы
27
"Сәкен Сейфуллин" оқшау су құбыры
Сырдария ауданы,
С. Сейфуллин ауылдық округі, С. Сейфуллин ауылы
28
"Жетікөл"
оқшау су құбыры
Сырдария ауданы,
Жетікөл ауылдық округі, Жетікөлауылы
29
"Қалжан ахун"
оқшау су құбыры
Сырдария ауданы,
Қалжан Ахунауылдық округі,
Қалжан Ахун ауылы
30
"Шіркейлі"
оқшау су құбыры
Сырдария ауданы,
Шіркейлі ауылдық округі, Шіркейліауылы
31
"Айдарлы"
оқшау су құбыры
Сырдария ауданы,
Айдарлы ауылдық округі, Айдарлы ауылы
32
"Амангелді"
оқшау су құбыры
Сырдария ауданы,
Аманкелді ауылдық округі, Аманкелдіауылы
33
"Ақжарма"
оқшау су құбыры
Сырдария ауданы,
Ақжарма ауылдық округі,Ақжарма ауылы
34
"Қоғалыкөл"
оқшау су құбыры
Сырдария ауданы,
Қоғалыкөл ауылдық округі, Қоғалыкөлауылы
35
"Бесарық"
оқшау су құбыры
Сырдария ауданы,
Бесарық ауылдық округі,Бесарықауылы
36
"Н. Ілиясов"
оқшау су құбыры
Сырдария ауданы,
Н. Ілиясов ауылдық округі,
Н. Ілиясов ауылы
37
"А. Тоқмағамбетов" оқшау су құбыры
Сырдария ауданы,
А.Тоқмағамбетов ауылдық округі,
А.Тоқмағамбетов ауылы
38
"Іңкәрдария"
оқшау су құбыры
Сырдария ауданы,
Іңкәрдария ауылдық округі, Іңкәрдария ауылы
Шиелі ауданы
39
"Бұланбай"
оқшау су құбыры
Шиелі ауданы,
Қарғалы ауылдық округі,
Бұланбай бауы ауылы
40
"Шоқай"
оқшау су құбыры
Шиелі ауданы,
Сұлутөбе ауылдық округі,
Мұстафа Шоқай ауылы
41
"1-май"
оқшау су құбыры
Шиелі ауданы,
Сұлутөбе ауылдық округі, 1 Мамыр ауылы
42
"Бірлестік"
оқшау су құбыры
Шиелі ауданы,
Сұлутөбе ауылдық округі,
Жаназар батыр ауылы
43
"Ботабай"
оқшау су құбыры
Шиелі ауданы,
Қоғалы ауылдық округі,
Тұрсынбай датқа ауылы
44
"Тартоғай"
оқшау су құбыры
Шиелі ауданы,
Тартоғай ауылдық округі,
Тартоғай ауылы
45
"Майлытоғай"
оқшау су құбыры
Шиелі ауданы,
Майлытоғай ауылдық округі,
Майлытоғай ауылы
Жаңақорған ауданы
46
"Түгіскен"
оқшау су құбыры
Жаңақорған ауданы,
Аққорған ауылдық округі, Түгіскен ауылы
47
"Қызылмақташы"
(Қыраш)
оқшау су құбыры
Жаңақорған ауданы,
Қыраш ауылдық округі, Қызылмақташы ауылы
48
"Келінтөбе"
оқшау су құбыры
Жаңақорған ауданы,
Келінтөбе ауылдық округі, Келінтөбе ауылы
49
"Ақсуат"
оқшау су құбыры
Жаңақорған ауданы,
Өзгент ауылдық округі, Ақсуат ауылы
50
"Өзгент"
оқшау су құбыры
Жаңақорған ауданы,
Өзгент ауылдық округі, Өзгент ауылы
51
"Әбдіғаппар" (Қыркенсе)
оқшау су құбыры
Жаңақорған ауданы,
Қыркеңсе ауылдық округі, Әбдіғаппар ауылы
52
"Бесарық станциясы" (Талап)
оқшау су құбыры
Жаңақорған ауданы,
Талап ауылдық округі, Бесарық теміржол станциясы
53
"Талап станциясы" оқшау су құбыры
Жаңақорған ауданы,
Манап ауылдық округі, Талаптеміржол станциясы
54
"Манап"
оқшау су құбыры
Жаңақорған ауданы,
Манап ауылдық округі, Манап ауылы
55
"Қожакент"
оқшау су құбыры
Жаңақорған ауданы,
Қожакент ауылдық округі, Қожакент ауылы
56
"Жаңаарық"
оқшау су құбыры
Жаңақорған ауданы,
Жаңаарық ауылдық округі, Жаңаарық ауылы
57
"Баспақкөл"
оқшау су құбыры
Жаңақорған ауданы,
Қаратөбе ауылдық округі, Баспақкөл ауылы
58
"Қандоз"
оқшау су құбыры
Жаңақорған ауданы,
Қандөз ауылдық округі, Қандөз ауылы
59
"Көктөбе"
оқшау су құбыры
Жаңақорған ауданы,
Көктөбе ауылдық округі, Көктөбе ауылы
Қызылорда қаласы
60
"Белкөл"
оқшау су құбыры
Қызылорда қаласы,
Белкөл кенті
61
"Бірқазан"
оқшау су құбыры
Қызылорда қаласы,
Белкөл кенті, Бірқазан ауылы
62
"Абай"
оқшау су құбыры
Қызылорда қаласы,
Қосшыңырау ауылдық округі, Абай ауылы
63
"Досан"
оқшау су құбыры
Қызылорда қаласы,
Қосшыңырау ауылдық округі, Досан ауылы
64
"Қарауылтөбе" оқшау су құбыры
Қызылорда қаласы,
Қарауылтөбе ауылдық округі,
Қарауылтөбе ауылы
65
"Ақжарма"
оқшау су құбыры
Қызылорда қаласы,
Ақжарма ауылдық округі, Баймұрат батыр ауылы
66
"Ақсуат"
оқшау су құбыры
Қызылорда қаласы,
Ақсуат ауылдық округі, Ж. Махамбетов ауылы
67
"Наурыз"
оқшау су құбыры
Қызылорда қаласы,
Ақсуат ауылдық округі, Ж. Махамбетов ауылы мен Наурыз саяжайының аумағында
68
"Талдыарал"
оқшау су құбыры
Қызылорда қаласы,
Ақжарма ауылдық округі, Талдыарал ауылы
69
"Иіркөл"
оқшау су құбыры
Қызылорда қаласы,
Тасбөгет кенті, Иіркөл ауылы
70
"Талсуат"
оқшау су құбыры
Қызылорда қаласы,
Талсуат ауылдық округі
71
"Қараөзек"
оқшау су құбыры
Қызылорда қаласы,
Қызылөзек ауылдық округі
72
"Айнакөл"
оқшау су құбыры
Қызылорда қаласы,
Қызылөзек ауылдық округі, Айнакөл ауылы

Об утверждении перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
Постановление акимата Кызылординской области от 8 декабря 2021 года № 428. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 декабря 2021 года № 25673
В соответствии со статьей 39 Кодекса Республики Казахстан "Водный кодекс Республики Казахстан", акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Тлешева Н.Ш.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Г. Абдыкаликова
Приложение к постановлению
акимата Кызылординской области
от 8 декабря 2021 года № 428
Перечень особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
Наименование объектов
Месторасположение
1
2
3
Кармакшинский район
1
Локальный водопровод "Кармакшы"
Кармакшинский район,
сельский округ Кармакшы, село Абыла
2
Локальный водопровод "Актобе"
Кармакшинский район,
сельский округ Актобе, село Актобе
3
Локальный водопровод "Акжар"
Кармакшинский район,
сельский округ Акжар, село Акжар
4
Локальный водопровод "Турмагамбет"
Кармакшинский район,
сельский округ Дауылколь, село Турмагамбет Изтлеуова
5
Локальный водопровод "Алдашбай-ахун"
Кармакшинский район,
сельский округ Алдашбай ахун,
село Алдашбай ахун
6
Локальный водопровод "Куандария"
Кармакшинский район,
сельский округ Куандария,село Куандария
7
Локальный водопровод "Комекбаев"
Кармакшинский район,
сельский округ Т. Комекбаева,село Т. Комекбаева
8
Локальный водопровод "Торетам"
Кармакшинский район, поселок Торетам
9
Локальный водопровод "Акай"
Кармакшинский район,
сельский округ Акай, село Акай
Жалагашский район
10
Локальный водопровод "Жалагаш"
Жалагашский район, поселок Жалагаш
11
Локальный водопровод "Аккум"
Жалагашский район,
сельский округ Аккум, село Аккум
12
Локальный водопровод "Аккыр"
Жалагашский район,
сельский округ Аккыр, село Аккыр
13
Локальный водопровод "Аксу"
Жалагашский район,
сельский округ Аксу, село Аксу
14
Локальный водопровод "Аламасек"
Жалагашский район,
сельский округ Аламесек,село Есет батыра
15
Локальный водопровод "Бухарбай батыр"
Жалагашский район,
сельский округ Бухарбай батыр,
село Бухарбай батыр
16
Локальный водопровод "Енбек"
Жалагашский район,
сельский округ Енбек, село Аккошкар
17
Локальный водопровод "Жанадария"
Жалагашский район,
сельский округ Жанадария, село Жанадария
18
Локальный водопровод "Каракеткен"
Жалагашский район,
сельский округ Каракеткен, село Каракеткен
19
Локальный водопровод "Жанаталап"
Жалагашский район,
сельский округ Жанаталап, село Жанаталап
20
Локальный водопровод "Макпалкол"
Жалагашский район,
сельский округ Макпалколь,
село Т. Жургенова
21
Локальный водопровод "Мадениет"
Жалагашский район,
сельский округ Мадениет, село Мадениет
22
Локальный водопровод "Мырзабай ахун"
Жалагашский район,
сельский округ Мырзабай Ахун,
село Мырзабай Ахун
23
Локальный водопровод "Тан"
Жалагашский район,
сельский округ Тан, село Тан
24
Локальный водопровод "Шаменов"
Жалагашский район,
сельский округ имени М. Шаменова,
село М. Шаменова
Сырдарьинский район
25
Локальный водопровод "Теренозек"
Сырдарьинский район, поселок Теренозек
26
Локальный водопровод "Шаган"
Сырдарьинский район,
сельский округ Шаган, село Шаган
27
Локальный водопровод "Сакен Сейфуллин"
Сырдарьинский район,
сельский округ С. Сейфуллина, село С. Сейфуллина
28
Локальный водопровод "Жетикол"
Сырдарьинский район,
сельский округ Жетикол, село Жетикол
29
Локальный водопровод "Калжан ахун"
Сырдарьинский район,
сельский округ Калжан Ахун,
село Калжан Ахун
30
Локальный водопровод "Ширкейли"
Сырдарьинский район,
сельский округ Ширкейли,село Ширкейли
31
Локальный водопровод "Айдарлы"
Сырдарьинский район,
сельский округ Айдарлы, село Айдарлы
32
Локальный водопровод "Аманкелди"
Сырдарьинский район,
сельский округ Аманкелды, село Аманкелды
33
Локальный водопровод "Акжарма"
Сырдарьинский район,
сельский округ Акжарма, село Акжарма
34
Локальный водопровод "Когалыкол"
Сырдарьинский район,
сельский округ Когалыколь, село Когалыколь
35
Локальный водопровод "Бесарык"
Сырдарьинский район,
сельский округ Бесарык, село Бесарык
36
Локальный водопровод "Н. Ильясов"
Сырдарьинский район,
сельский округ Н. Ильясов,
село Н. Ильясов
37
Локальный водопровод "А. Токмаганбетов"
Сырдарьинский район,
сельский округ А. Токмагамбетов,
село имени А. Токмагамбетов
38
Локальный водопровод "Инкардария"
Сырдарьинский район,
сельский округ Инкардария, село Инкардария
Шиелийский район
39
Локальный водопровод "Буланбай"
Шиелийский район,
сельский округКаргалы,
село Буланбай бауы
40
Локальный водопровод "Шокай"
Шиелийский район,
сельский округ Сулутобе,
село Мустафа Шокая
41
Локальный водопровод "1-мая"
Шиелийский район,
сельский округ Сулутобе, село 1 Мамыр
42
Локальный водопровод "Бирлестик"
Шиелийский район,
сельский округ Сулутобе,
село Жаназар Батыра
43
Локальный водопровод "Ботабай"
Шиелийский район,
сельский округ Когалы,
село Турсынбай датка
44
Локальный водопровод "Тартогай"
Шиелийский район,
сельский округ Тартогай,
село Тартогай
45
Локальный водопровод "Майлытогай"
Шиелийский район,
сельский округ Майлытогай,
село Майлытогай
Жанакорганский район
46
Локальный водопровод "Тугискен"
Жанакорганский район,
сельский округ Аккорган, село Тугискен
47
Локальный водопровод "Қызылмақташы"
(Кыраш)
Жанакорганский район,
сельский округ Кыраш, село Кызылмакташы
48
Локальный водопровод "Келинтобе"
Жанакорганский район,
сельский округ Келинтобе, село Келинтобе
49
Локальный водопровод "Аксуат"
Жанакорганский район,
сельский округ Озгент, село Аксуат
50
Локальный водопровод "Озгент"
Жанакорганский район,
сельский округ Озгент, село Озгент
51
Локальный водопровод "Абдигаппар" (Кыркенсе)
Жанакорганский район,
сельский округ Кыркенсе, село Абдигаппар
52
Локальный водопровод "станция Бесарык"
(Талап)
Жанакорганский район,
сельский округ Талап, железнодорожная станция Бесарык
53
Локальный водопровод "станция Талап"
Жанакорганский район,
сельский округ Манап, железнодорожная станция Талап
54
Локальный водопровод "Манап"
Жанакорганский район,
сельский округ Манап, село Манап
55
Локальный водопровод "Кожакент"
Жанакорганский район,
сельский округ Кожакент, село Кожакент
56
Локальный водопровод "Жанаарык"
Жанакорганский район,
сельский округ Жанарык, село Жанарык
57
Локальный водопровод "Баспакколь"
Жанакорганский район,
сельский округ Каратобе, село Баспакколь
58
Локальный водопровод "Кандоз"
Жанакорганский район,
сельский округ Кандоз, село Кандоз
59
Локальный водопровод "Коктобе"
Жанакорганский район,
сельский округ Коктобе, село Коктобе
город Кызылорда
60
Локальный водопровод "Белкуль"
город Кызылорда,
поселок Белкуль
61
Локальный водопровод "Бирказан"
город Кызылорда,
поселок Белкуль,село Бирказан
62
Локальный водопровод "Абай"
город Кызылорда,
сельский округ Косшынырау, село Абай
63
Локальный водопровод "Досан"
город Кызылорда,
сельский округ Косшынырау, село Досан
64
Локальный водопровод "Караултобе"
город Кызылорда,
сельский округ Карауылтобе,
село Карауылтобе
65
Локальный водопровод "Акжарма"
город Кызылорда,
сельский округ Акжарма, село Баймурат батыр
66
Локальный водопровод "Аксуат"
город Кызылорда,
сельский округ Аксуат, село Ж. Махамбетова
67
Локальный водопровод "Наурыз"
город Кызылорда,
сельский округ Аксуат, на территории села Ж. Махамбетова и дачного комплекса Наурыз
68
Локальный водопровод "Талдыарал"
город Кызылорда,
сельский округ Акжарма, село Талдыарал
69
Локальный водопровод "Ирколь"
город Кызылорда,
поселок Тасбогет, село Ирколь
70
Локальный водопровод "Талсуат"
город Кызылорда,
сельский округ Талсуат
71
Локальный водопровод "Караозек"
город Кызылорда,
сельский округ Кызылозек
72
Локальный водопровод "Айнаколь"
город Кызылорда,
сельский округ Кызылозек, село Айнаколь