Қызылорда қаласы бойынша 2021 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 28 қаңтардағы № 17271 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 29 қаңтарда № 8138 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 22 қазандағы № 1282 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 22.10.2021 № 1282 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об установлении квоты рабочих мест на 2021 год по городу Кызылорда
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 28 января 2021 года № 17271. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 января 2021 года № 8138. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 22 октября 2021 года № 1282
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 22.10.2021 № 1282 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуiрдегi Заңының 9-бабының 7, 8, 9) - тармақшаларына сәйкес Қызылорда қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қызылорда қаласы бойынша 2021 жылға пробация қызметiнiң есебiнде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшiн, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшiн, ата-анасынан кәмелеттiк жасқа толғанға дейiн айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, бiлiм беру ұйымдарының түлектерi болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшiн екі пайыз мөлшерiнде жұмыс орындарына квота осы қаулының 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес белгiленсiн.

В соответствии с подпунктами 7, 8, 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест на 2021 год по городу Кызылорда для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования по городу Кызылорда в размере двух процентов согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему постановлению.

2. "Қызылорда қаласы бойынша жұмыс орындарына квота белгiлеу туралы" Қызылорда қаласы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 18 қазандағы № 14460 қаулысының (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде 6941 нөмірімен тiркелген, Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлердiң эталонды бақылау банкiсiнде 2019 жылғы 25 қазанда жарияланған) күшi жойылды деп танылсын.
3. "Қызылорда қаласы бойынша жұмыс орындарына квота белгiлеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 18 қазандағы № 14460 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда қаласы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 5 ақпандағы № 15043 қаулысының (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде 7240 нөмірімен тiркелген, Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлердiң эталонды бақылау банкiсiнде 2020 жылғы 13 ақпанда жарияланған) күшi жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившим силу постановление акимата города Кызылорды от 18 октября 2019 года № 14460 "Об установлении квоты рабочих мест по городу Кызылорда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6941, опубликовано 25 октября 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Кызылорды от 5 февраля 2020 года № 15043 "О внесении изменений в постановление акимата города Кызылорды от 18 октября 2019 года № 14460 "Об установлении квоты рабочих мест по городу Кызылорда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7240, опубликовано 13 февраля 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

4. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қызылорда қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Налибаев
Қызылорда қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 28 қаңтардағы № 17271
қаулысына 1-қосымша
2021 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның
мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
1
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті қылмыстық-атқару (пенитенциарлық) жүйесі мекемелерінің "Еңбек" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Еңбек-Қызылорда" филиалы

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорды.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев
Приложение 1 к постановлению
акимата города Кызылорда
от 28 января 2021 года № 17271
Квота для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2021 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%) от списочной численности
работников
1
Филиал "Енбек-Кызылорда" республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Еңбек" учреждений уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан