"2021-2023 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық маслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №421-73/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 8 ақпандағы № 13-3/5 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 ақпанда № 8152 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1 бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 421-73/4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №7979 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2021 жылғы 6 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 75 118,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 551,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 298,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –63 269,0 мың теңге;
2) шығындар – 98 599,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -23 418,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 23 418,4;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0.

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2020 года №421-73/4 "О бюджете сельского округа Аксуат на 2021-2023 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 8 февраля 2021 года № 13-3/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 февраля 2021 года № 8152. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от24 декабря 2020 года № 421-73/4 "О бюджете сельского округа Аксуат на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7979 опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 6 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аксуат на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 75 118,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 551,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 298,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63 269,0 тысяч тенге;
2) расходы – 98 599,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -23 418,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 23 418,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 23 418,4 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс ІІІ сессиясының төрағасы
М. Абдукаликов
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы
И. Кутухуджаев
Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 8 ақпандағы № 13-3/5 шешіміне қосымша

используемые остатки бюджетных средств – 23 418,4 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ІІІ сессии
Кызылординского городского маслихата
М. Абдукаликов
Секретарь Кызылординского
городского маслихата
И. Кутухуджаев
Приложение к решению Кызылординского городского маслихата от 8 февраля 2021 года № 13-3/5