"2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы №404-72/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 32-6/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 23 сәуірде № 8311 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы №404-72/1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №7953 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 346 148,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 773 050,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 759 881,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 561 973,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33 251 242,7 мың теңге;
2) шығындар – 55 519 629,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -17 166,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 43 755,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 60 921,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 156 315,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 5 156 315,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 7 474 037,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 006 920,8 мың теңге;
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 689 198,3 мың теңге.".
Аталған шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского городского маслихата от 14 декабря 2020 года №404-72/1 "О городском бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 21 апреля 2021 года № 32-6/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 апреля 2021 года № 8311. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 14 декабря 2020 года №404-72/1 "О городском бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №7953) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 346 148,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 773 050,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 759 881,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 561 973,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 251 242,7 тысяч тенге;
2) затраты – 55 519 629,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -17 166,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 43 755,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 60 921,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 156 315,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 5 156 315,3 тысяч тенге;
поступление займов – 7 474 037,8 тысяч тенге;
погашение займов – 8 006 920,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 689 198,3 тысяч тенге.".
Пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:

"4. Жергілікті атқарушы органының резерві 67 387,7 мың теңге сомасында бекітілсін.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының кезектен тыс VI сессияның төрағасы Ж. Нурымбетов
Қызылорда қалалық мәслихатының хатшысы И. Кутухуджаев
Қызылорда қалалық мәслихатының
2021 жылғы 21 сәуірдегі № 32-6/1
шешіміне қосымша
Қызылорда қалалық
мәслихатының 2020 жылғы
14 желтоқсандағы

"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 67 387,7 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной VI сессии Кызылординского городского маслихата Ж. Нурымбетов
Секретарь Кызылординского городского маслихата И. Кутухуджаев
Приложение к решению
Кызылординского городского маслихата от 21 апреля 2021 года
№ 32-6/1
Приложение 1 к решению
Кызылординского
городского маслихата
от 14 декабря 2020 года

2. Шығындар
55 519 629,3
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
737 187,4
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
325 327,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
39 903,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
37 059,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 844,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
285 424,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
284 014,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 410,0
2
Қаржылық қызмет
94 769,5
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
75 066,5
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 631,5
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
11 487,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2 761,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
21 187,0
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
19 703,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 703,0
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
45 229,6
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
45 229,6
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 229,6
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
271 861,3
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
106 391,4
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
106 391,4
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
23 034,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 034,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
142 435,9
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

2. Затраты
55 519 629,3
01
Государственные услуги общего характера
737 187,4
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
325 327,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
39 903,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
37 059,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 844,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
285 424,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
284 014,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 410,0
2
Финансовая деятельность
94 769,5
452
Отдел финансов района (города областного значения)
75 066,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
39 631,5
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
11 487,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 761,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
21 187,0
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
19 703,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
19 703,0
5
Планирование и статистическая деятельность
45 229,6
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
45 229,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
45 229,6
9
Прочие государственные услуги общего характера
271 861,3
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
106 391,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
106 391,4
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
23 034,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
23 034,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
142 435,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния