2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 94-15/1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 24 желтоқсанда № 26014 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64 676 509,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 447 981,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 927 985,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 142 451,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48 158 091,7 мың теңге;
2) шығындар – 54 934 532,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 387 376,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6 874 999,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 487 623,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 458 517,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 2 458 517,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 896 083,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – -896 083,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 6 874 999,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 587 978,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 816 895,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 21.12.2022 № 197-28/1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға Қызылорда қаласы бюджетіне кірістерді бөлу нормативі төмендегідей болып белгіленсін:
1) "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" және "Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" бойынша 10 пайыз;
2) "Әлеуметтік салық" бойынша 10 пайыз;
3) "Төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" бойынша 10 пайыз.
3. 2022 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 16 897 313,0 мың теңге болып көзделсін.
4. 2022 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4-1. Жергілікті атқарушы органының резерві 192 022,3 мың теңге сомасында бекітілсін.

О городском бюджете на 2022-2024 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 22 декабря 2021 года № 94-15/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 декабря 2021 года № 26014. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 676 509,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 447 981,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 927 985,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 142 451,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48 158 091,7 тысяч тенге;
2) затраты – 54 934 532,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 387 376,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 874 999,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 487 623,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 458 517,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2 458 517,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 896 083,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - -896 083,9 тысяч тенге;
поступление займов – 6 874 999,0 тысяч тенге;
погашение займов – 8 587 978,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 816 895,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 21.12.2022 № 197-28/1 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Определить норматив распределения доходов в городской бюджет на 2022 год в следующих размерах:
1) "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" 10 процентов;
2) "Социальный налог" 10 процентов;
3) "Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты" 10 процентов.
3. Предусмотреть в городском бюджете на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в сумме 16 897 313,0 тысяч тенге.
4. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2022 год согласно приложению 4.
4-1. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 192 022,3 тысяч тенге.

Ескерту. 4-1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 16.11.2022 № 184-26/1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Кент және ауылдық округтер бюджеттеріне қалалық бюджеттен 2022 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі Қызылорда қаласы әкімдігінің қаулысы негізінде төмендегілер үшін айқындалады:
1) жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға;
2) елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру;
3) елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру;
4) елді мекендегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу;
5) үйде қызмет көрсету ұйымдары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге;
6) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
7) мемлекеттік мәдениет ұйымдарының басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге.
6. Қалалық бюджеттен кент және ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін 2022 жылға арналған субвенция көлемі 563 222,0 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 86 625,0 мың теңге;
Белкөл кенті 35 586,0 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 68 774,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 62 530,0 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 72 464,0 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 52 117,0 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 69 350,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 74 964,0 мың теңге;
Талсуат ауылдық округі 40 812,0 мың теңге сомасында белгіленсін.
7. Қалалық бюджеттен кент және ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін 2023 жылға арналған субвенция көлемі 569 631,0 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 86 248,0 мың теңге;
Белкөл кенті 35 491,0 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 70 073,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 63 079,0 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 73 29,0 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 52 804,0 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 70 663,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 76 493,0 мың теңге;
Талсуат ауылдық округі 41489,0 мың теңге сомасында белгіленсін.
8. Қалалық бюджеттен кент және ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін 2024 жылға арналған субвенция көлемі 576 459,0 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 85 826,0 мың теңге;
Белкөл кенті 35 368,0 мың теңге;

Сноска. Пункт 4-1 - в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 16.11.2022 № 184-26/1 (вводится в действие с 01.01.2022).
.
5. Распределение целевых текущих трансфертов бюджетам поселков и аульных округов на 2022 год из городского бюджета определяется на основании постановления акимата города Кызылорда на:
1) на повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда;
2) освещение улиц в населенных пунктах;
3) благоустройство и озеленение населенных пунктов;
4) капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в населенных пунктах;
5) на повышение заработной платы организаций надомного обслуживания;
6) на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
7) на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры.
6. Утвердить распределение субвенции из городского бюджета бюджетам поселков и сельских округов на 2022 год в объеме 563 222,0 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 86 625,0 тысяч тенге;
поселок Белкуль 35 586,0 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 68 774,0 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат 62 530,0 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма 72 464,0 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 52 117,0 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек 69 350,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 74 964,0 тысяч тенге;
сельский округ Талсуат 40 812,0 тысяч тенге.
7. Утвердить распределение субвенции из городского бюджета бюджетам поселков и сельских округов на 2023 год в объеме 569 631,0 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 86 248,0 тысяч тенге;
поселок Белкуль 35 491,0 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 70 073,0 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат 63 079,0 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма 73 291,0 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 52 804,0 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек 70 663,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 76 493,0 тысяч тенге;
сельский округ Талсуат 41 489,0 тысяч тенге.
8. Утвердить распределение субвенции из городского бюджета бюджетам поселков и сельских округов на 2024 год в объеме 576 459,0 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 85 826,0 тысяч тенге;
поселок Белкуль 35 368,0 тысяч тенге;

Ақжарма ауылдық округі 71 426,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 63 788,0 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 74 131,0 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 53 632,0 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 72 015,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 78 101,0 мың теңге;
Талсуат ауылдық округі 42 172,0 мың теңге сомасында белгіленсін.
9. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының хатшысы И. Кутухуджаев
Қызылорда қалалық мәслихатының
2021 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 94-15/1 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған қалалық бюджет

сельский округ Акжарма 71 426,0 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат 63 788,0 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма 74 131,0 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 53 632,0 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек 72 015,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 78 101,0 тысяч тенге;
сельский округ Талсуат 42 172,0 тысяч тенге.
9. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Кызылординского городского маслихата И. Кутухуджаев
Приложение 1 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 22 декабря 2021 года № 94-15/1
Городской бюджет на 2022 год

5 728 100,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
3 238 802,9
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 560,6
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
52 096,2
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
359,2
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
40 681,8
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
639 450,8
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
115 601,7
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
178 123,2
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
106 208,6
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
1 118 398,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
229 817,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
415 219,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
335,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
335,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
414 884,9
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
21 060,6
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
101 052,3
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
292 772,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12 533 997,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7 993 509,3
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7 944 844,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 893 983,4
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
4 957 110,6
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
1 093 750,0
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
45 610,9
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

5 728 100,0
004
Программа занятости
3 238 802,9
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 560,6
007
Оказание жилищной помощи
52 096,2
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
359,2
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
40 681,8
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
639 450,8
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
115 601,7
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
178 123,2
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
106 208,6
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 118 398,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
229 817,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
415 219,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
335,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
335,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
414 884,9
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
21 060,6
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
101 052,3
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
292 772,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
12 533 997,8
1
Жилищное хозяйство
7 993 509,3
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7 944 844,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 893 983,4
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 957 110,6
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 093 750,0
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
45 610,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда

2. Шығындар
26 690 810,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
790 896,0
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
400 493,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
51 767,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
51 767,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
348 726,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
348 726,0
2
Қаржылық қызмет
75 278,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
55 391,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 683,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
12 664,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
3 044,0
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
19 887,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 887,0
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
55 655,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
55 655,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 655,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
259 470,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
66 167,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 167,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
26 425,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 425,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
166 878,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
166 878,0
02
Қорғаныс
17 515,0
1
Әскери мұқтаждар
17 515,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17 515,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
17 515,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі

2. Затраты
26 690 810,0
01
Государственные услуги общего характера
790 896,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
400 493,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
51 767,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
51 767,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
348 726,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
348 726,0
2
Финансовая деятельность
75 278,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
55 391,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
39 683,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
12 664,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
3 044,0
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
19 887,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
19 887,0
5
Планирование и статистическая деятельность
55 655,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
55 655,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
55 655,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
259 470,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
66 167,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
66 167,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
26 425,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
26 425,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
166 878,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
166 878,0
02
Оборона
17 515,0
1
Военные нужды
17 515,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17 515,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
17 515,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность