"2021-2023 жылдарға арналған Сексеуіл кентінің бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 458 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 сәуірдегі № 27 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 мамырда № 8343 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-7-тармағына сәйкес, Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Сексеуіл кентінің бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 458 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8105 нөмірімен тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Сексеуіл кентінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 97 060 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 895 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 84 165 мың теңге;
2) шығындар – 108 613,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 458 "О бюджете поселка Саксаульск на 2021-2023 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 29 апреля 2021 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 мая 2021 года № 8343. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 458 "О бюджете поселка Саксаульск на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8105) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Саксаульск на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 97 060 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 895 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 84 165 тысяч тенге;
2) затраты – 108 613,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 553,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 553,7 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының кезектен тыс төртінші сессиясының төрағасы А. Садуакасова
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Турахметов
Арал аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – - 11 553,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 553,7 тысяч тенге.".
Приложения 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной четвертой сессии Аральского районного маслихата А. Садуакасова
Секретарь Аральского районного маслихата Б. Турахметов
Приложение к решению
Аральского районного маслихата