"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 439 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 қазандағы № 127 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 қарашада № 25008 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 439 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8021 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 479 678,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 340 632,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 88 643,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 138 225,7 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 17 912 176,9 мың теңге;
2) шығындар – 20 665 999,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 48 773,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 62 041,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13 268 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 48 782 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 48 782 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 283 877,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 283 877,1 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2020 года № 439 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 октября 2021 года № 127. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 ноября 2021 года № 25008. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2020 года № 439 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8021) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 479 678,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 340 632,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 88 643,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 138 225,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 912 176,9 тысяч тенге;
2) затраты – 20 665 999,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48 773,5 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 62 041,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 268 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 48 782 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 48 782 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 283 877,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 283 877,1 тысяч тенге;

6 680
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
11 506
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
11 506
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11 506
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
11 506
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 535 898
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
235 514
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
235 514
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
235 514
2
Әлеуметтiк көмек
1 253 369
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 253 369
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
651 129
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29 486
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
7 110
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
267
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 590
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
139 011
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
136 134
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
201 059
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
83 583
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
47 015
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
47 015
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 555
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
16 002
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 458
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 271 849,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
700 415
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
700 415
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

6 680
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
11 506
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
11 506
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11 506
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
11 506
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 535 898
1
Социальное обеспечение
235 514
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
235 514
010
Государственная адресная социальная помощь
235 514
2
Социальная помощь
1 253 369
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 253 369
004
Программа занятости
651 129
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29 486
007
Жилищная помощь
7 110
008
Социальная поддержка граждан, награжденных орденами "Отан", "Данк" от 26 июля 1999 года удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
267
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 590
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
139 011
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
136 134
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
201 059
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
83 583
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
47 015
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
47 015
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 555
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
16 002
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 458
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 271 849,2
1
Жилищное хозяйство
700 415
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
700 415
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда