"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 439 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 желтоқсандағы № 156 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 желтоқсанда № 25700 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 439 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8021 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 409 435 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 340 632,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 38 643,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 138 225,7 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 17 891 933,7 мың теңге;
2) шығындар – 20 595 756,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 48 773,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 62 041,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13 268 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 48 782 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 48 782 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 283 877,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 283 877,1 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2020 года № 439 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 7 декабря 2021 года № 156. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 декабря 2021 года № 25700. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2020 года № 439 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8021) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 409 435 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 340 632,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 38 643,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 138 225,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 891 933,7 тысяч тенге;
2) затраты – 20 595 756,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48 773,5 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 62 041,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 268 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 48 782 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 48 782 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 283 877,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 283 877,1 тысяч тенге;