Көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы Аққұм ауылдық округінің әкімінің 2021 жылғы 2 сәуірдегі № 10 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 2 сәуірде № 8274 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 3 қорытындысына сәйкес Аққұм ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққұм ауылдық округінің Шижаға елді мекеніндегі атауы жоқ № 3 көшеге "Қайыпназар Аманов" есімі берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
АҚҚҰМ АУЫЛДЫҚ ОКРУГІНІҢ ӘКІМІ Н. Жандаулетов

О присвоении наименования улице
Решение акима сельского округа Аккум Аральского района Кызылординской области от 2 апреля 2021 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 2 апреля 2021 года № 8274
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 31 декабря 2020 года № 3, аким сельского округа Аккум РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице № 3 в населенном пункте Шижага сельского округа Аккум имя "Қайыпназар Аманов".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
АКИМ АУЛНОГО ОКРУГА АККУМ Н. Жандаулетов