Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 21 қаңтардағы № 9 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 қаңтарда № 8135 болып тіркелді.
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97-бабының 1-тармағына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды (коммуналдық тұрғын үй қорынан) пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Қазалы ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлім" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазалы ауданы әкімінің орынбасары Ғ.Еркебайға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы ауданының әкімі М. Ергешбаев
Қазалы ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 21 қаңтардағы
№ 9 қаулысына қосымша
Қазалы ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері

Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 21 января 2021 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 января 2021 года № 8135.
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда (из коммунального жилищного фонда) согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Казалинского района" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Казалинского района Г. Еркебай.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Казалинского района М. Ергешбаев
Приложение к постановлению
акимата Казалинского района
№ 9 от 21 января 2021 года
Размер оплаты за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Казалинского района