"Қазалы ауданының елді мекендерінің шекарасын (шегін) өзгерту туралы" бірлескен Қазалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 10 қарашадағы №274 қаулысына және Қазалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 қарашадағы №62 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 24 ақпандағы № 49 бірлескен қаулысы және Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 ақпандағы № 18 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 наурызда № 8165 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Қазалы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қазалы ауданының елді мекендерінің шекарасын (шегін) өзгерту туралы" бірлескен Қазалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 10 қарашадағы № 274 қаулысына және Қазалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 қарашадағы № 62 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5655 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде 2016 жылы 9 желтоқсанда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған бірлескен қаулы мен шешімнің қосымшасы осы бірлескен қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы К. Назымбеков
Қазалы аудандық мәслихатының кезектi ІІ сессиясының төрағасы Ж. КОЛАНОВА
Қазалы ауданындық мәслихат хатшысы Б. ЖАРЫЛҚАП
2021 жылғы 24 ақпандағы № 49 мен
Қазалы аудандық мәслихатының

О внесении изменения в совместное постановление акимата Казалинского района от 10 ноября 2016 года №274 и решение Казалинского районного маслихата от 10 ноября 2016 года №62 "Об изменении границ (черты) населенных пунктов Казалинского района"
Совместные постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 24 февраля 2021 года № 49 и решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24 февраля 2021 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 марта 2021 года № 8165
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Казалинского района от 10 ноября 2016 года № 274 и решение Казалинского районного маслихата от 10 ноября 2016 года № 62 "Об изменении границ (черты) населенных пунктов Казалинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5655, опубликовано 9 декабря 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет") следующее изменение:
приложение указанного совместного постановления и решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района К. Назымбеков
Председатель очередной ІІ сессий Казалинского районного маслихата Ж. КОЛАНОВА
Председатель маслихата Казалинского районного маслихата Б. ЖАРЫЛҚАП
Приложение к совместному постановлению
и решению от 24 февраля 2021 года № 49
и Казалинского районного маслихата