"2021-2023 жылдарға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық маслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы №557 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 наурыздағы № 38 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 наурызда № 8200 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 25 желтоқсандағы №557 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7972 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 31 желтоқсанында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редақцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57200 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3097 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 54103 мың теңге;
2) шығындар – 59783 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2583 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –2583 мың теңге.".
2-тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) мәдениет саласы 8714 мың теңге.".
2-тармақ жаңа мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 200 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года №557 "О бюджете сельского округа Майлыбас на 2021-2023 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 марта 2021 года № 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 марта 2021 года № 8200
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года №557 "О бюджете сельского округа Майлыбас на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7972, опубликовано 31 декабря 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Майлыбас на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 57200 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3097 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54103 тысяч тенге;
2) затраты – 59783 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2583 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2583 тысяч тенге.".
Подпункт 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"2) сфера культуры 8714 тысяч тенге.".
Пункт 2 дополнить подпунктом 3) нового содержания:
"3) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 200 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының кезектен тыс ІІІ сессиясының төрағасы А. ОРЫМБАЕВ
Қазалы ауданындық мәслихат хатшысы Б. ЖАРЫЛҚАП
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 12 наурыздағы № 38
шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 557
шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ІІІ сессий Казалинского районного маслихата А. ОРЫМБАЕВ
Председатель маслихата Казалинского районного маслихата Б. ЖАРЫЛҚАП
Приложение к решению
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 12 наурыздағы № 38
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 25 декабря 2020 года № 557
Бюджет на 2021 год сельского округа Майлыбас
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование