"2021-2023 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы №546 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 наурыздағы № 27 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 наурызда № 8204 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 546 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7968 нөмірімен тіркелген, 2021 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62943 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2316 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 60627 мың теңге;
2) шығындар – 63832 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -889 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 889 мың теңге.".
2-тармақ жаңа мазмұндағы 2) тармақшамен толықтырылсын:
"2) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 200 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының кезектен
тыс ІІІ сессиясының төрағасы
А. ОРЫМБАЕВ
Қазалы ауданындық
мәслихат хатшысы
Б. ЖАРЫЛҚАП

О внесении изменений и дополнения в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года №546 "О бюджете сельского округа Алга на 2021-2023 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 марта 2021 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 марта 2021 года № 8204. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 546 "О бюджете сельского округа Алга на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7968, опубликовано 31 декабря 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Алга на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 62943 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2316 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60627 тысяч тенге;
2) затраты – 63832 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -889 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 889 тысяч тенге.".
Пункт 2 дополнить подпунктом 2) нового содержания:
"2) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 200 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ІІІ сессий
Казалинского районного маслихата
А. ОРЫМБАЕВ
Председатель маслихата Казалинского
районного маслихата
Б. ЖАРЫЛҚАП