"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №535 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 маусымдағы № 62 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 шілдеде № 23381 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 535 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №7967 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
"1) кірістер – 21811097,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1672844 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 31959 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 44936,1 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 20061358 мың теңге;
2) шығындар – 22090372,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 139499,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 280032 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 140532,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 16200 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 16200 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -434975 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 434975 мың теңге;
қарыздар түсімі – 280032 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 140536,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 295479,3 мың теңге.".
4-тармақ жаңа мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) Чернобыль атом электр станциясындағы апаттың зардабын жоюға қатысқан азаматтарға біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге 2450 мың теңге;
5-тармақтың 2), 3) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) көлік инфрақұрылымын дамытуға 160493 мың теңге;
3) газ тасымалдау жүйесін дамытуға 135260 мың теңге.";
5-тармақ жаңа мазмұндағы 4), 5), 6) 7), 8) тармақшалармен толықтырылсын:
"4) жылу-энергетикалық жүйені дамытуға 9732,2 мың теңге;
5) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға 25593,7 мың теңге;
6) қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салуға 2421,6 мың теңге;
7) шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға 45146,6 мың теңге;
8) сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға 20000 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата от 23 декабря 2020 года №535 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 16 июня 2021 года № 62. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2021 года № 23381. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 23 декабря 2020 года №535 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №7967) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
"1) доходы – 21811097,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1672844 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 31959 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 44936,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20061358 тысяч тенге;
2) затраты – 22090372,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 139499,5 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 280032 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 140532,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 16200 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 16200 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -434975 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 434975 тысяч тенге;
поступление займов – 280032 тысяч тенге;
погашение займов – 140536,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 295479,3 тысяч тенге.".
пункт 4 дополнить подпунктом 8) нового содержания:
"8) на оказание единовременной социальной помощи гражданам, участвовавшим в ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции 2450 тысяч тенге;
подпункты 2), 3) пункта 5 изложить в новой редакции:
"2) на развитие транспортной инфраструктуры 160493 тысяч тенге;
3) на развитие газотранспортной системы 135260 тысяч тенге.";
пункт 5 дополнить подпунктами 4), 5), 6) 7), 8) нового содержания:
"4) на развитие теплоэнергетической системы 9732,2 тысяч тенге;
5) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры 25593,7 тысяч тенге;
6) на строительство объектов общественного порядка и безопасности 2421,6 тысяч тенге;
7) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах 45146,6 тысяч тенге;
8) на развитие систем водоснабжения и водоотведения 20000 тысяч тенге.";

6-тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге 107708 мың теңге.";
6-тармақ жаңа мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік ұйымдардың медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға 1181 мың теңге.";
7-тармақтың 1), 2), 3) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) газ тасымалдау жүйесін дамытуға 547982 мың теңге;
2) көлік инфрақұрылымын дамытуға 763017 мың теңге;
3) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға 572617 мың теңге.".

подпункт 5) пункта 6 изложить в новой редакции:
"5) на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения 107708 тысяч тенге;
пункт 6 дополнить подпунктом 8) нового содержания:
8) на увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций в сфере физической культуры и спорта 1181 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2), 3) пункта 7 изложить в новой редакции:
"1) на развитие газотранспортной системы 547982 тысяч тенге;
2) на развитие транспортной инфраструктуры 763017 тысяч тенге;
3) на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесиги" 572617 тысяч тенге.".

Аталған шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының кезекті VІ сессиясының төрағасы А. ОРЫМБАЕВ
Қазалы ауданындық мәслихат хатшысы Б. ЖАРЫЛҚАП
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 16 маусымдағы № 62
шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 23 желтоқсандағы №535
шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1. Кірістер

Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель очередной VI сессий Казалинского районного маслихата А. ОРЫМБАЕВ
Председатель маслихата Казалинского районного маслихата Б. ЖАРЫЛҚАП
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 16 июня 2021 года № 62
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 23 декабря 2020 года №535
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
1.Доходы

270989
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
233450
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
37539
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
57960,9
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28169
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
322
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
28869,9
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
25038
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24959
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
79
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
34376
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33426
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
950
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
336775,1
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50140
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
20100
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
266535,1
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
19359
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19359
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
171863
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
133003
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
38860
2
Қорғаныс
22236
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10974
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10974
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
11262
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
9091
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

270989
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
233450
003
Капитальные расходы государственного органа
37539
452
Отдел финансов района (города областного значения)
57960,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
28169
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
322
018
Капитальные расходы государственного органа
600
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
28869,9
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
25038
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
24959
003
Капитальные расходы государственного органа
79
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
34376
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
33426
004
Капитальные расходы государственного органа
950
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
336775,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
50140
013
Капитальные расходы государственного органа
20100
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
266535,1
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
19359
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
19359
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
171863
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
133003
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
38860
2
Оборона
22236
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10974
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10974
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11262
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
9091
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

2171
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
11366,6
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
2421,6
066
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу
2421,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8945
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
8945
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1769559
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
304690
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
304690
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1401986
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
877732
005
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
102
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
40728
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
14767
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
525
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5011
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
103449
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
118152
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
160880
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
80640
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
143
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
143
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
62740
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

2171
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
11366,6
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2421,6
066
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
2421,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8945
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
8945
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1769559
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
304690
010
Государственная адресная социальная помощь
304690
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1401986
004
Программа занятости
877732
005
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
102
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
40728
007
Оказание жилищной помощи
14767
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
525
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5011
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
103449
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
118152
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
160880
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
80640
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
143
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
143
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
62740
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
008
Cпорт объектілерін дамыту
011
Мәдениет объектілерін дамыту
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
12
Көлiк және коммуникация
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Өзгелер
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
085
Шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
077
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту

005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта
011
Развитие объектов культуры
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
019
Развитие теплоэнергетической системы
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
036
Развитие газотранспортной системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
452
Отдел финансов района (города областного значения)
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"