Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 13 сәуірдегі № 11 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 сәуірде № 8295 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармағына және Облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 3 қорытындысына сәйкес, Бірлік ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бірлік ауылдық округі Бірлік ауылындағы "Жанқожа батыр" көшесінің сол беткейі "Аралбай Бохаев" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бірлік ауылдық округінің әкімі Ө. Өтеп-Әлі

О переименовании улицы
Решение акима сельского округа Бирлик Казалинского района Кызылординской области от 13 апреля 2021 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 апреля 2021 года № 8295
В соответствии с пунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии № 3 от 31 декабря 2020 года, аким сельского округа Бирлик РЕШИЛ:
1. Переименовать левую сторону улицы "Жанқожа батыр" в селе Бирлик сельского округа Бирлик именем "Аралбай Бохаев".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Бирлик Ө. Өтеп-Әлі