Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Тасарық ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 15 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 21 сәуірде № 8307 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 - бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы №3 қорытындысына сәйкес Тасарық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазалы ауданы, Тасарық ауылдық округі, Тасарық ауылындағы келесі атауы жоқ көшелерге:
1) №1 көшеге "Тілеуберген Бекжанов" есімі;
2) №2 көшеге "Әнәпия Сұлтамұратов" есімі берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкіміА. Карибаев

О присвоении наименований улицам
Решение акима сельского округа Тасарык Казалинского района Кызылординской области от 21 апреля 2021 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 апреля 2021 года № 8307
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии от 31 декабря 2020 года №3 аким сельского округа Тасарык РЕШИЛ:
1. Присвоить следующим безымянным улицам в селе Тасарык, сельского округа Тасарык, Казалинского района:
1) улице №1 имя "Тілеуберген Бекжанов";
2) улице №2 имя "Әнәпия Сұлтамұратов".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Карибаев