Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 қарашадағы № 134 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 107 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 қарашада № 25476 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қармақшы аудандық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 23 қарашадағы № 134 шешімінің (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6063 болып тіркелген) күші жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы Ә. Қошалақов

О признании утратившим силу решение Кармакшинского районного маслихата от 23 ноября 2017 года № 134 "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 ноября 2021 года № 107. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 ноября 2021 года № 25476
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кармакшинского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 23 ноября 2017 года № 134 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6063).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата Ә. Қошалақов