“2021 – 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №69-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 ақпандағы № 2-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 ақпанда № 8156 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2021–2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 69-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7958 нөмірімен тіркелген, 2021 жылғы 29 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және 2021 жылғы 05 қаңтарда “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 092 929 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 513 940 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 535 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 557 954 мың теңге;
2) шығындар – 10 296 663,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 140 951 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 306 285 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 165 334 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -344 685,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 344 685,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 306 285 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 172 510 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 210 910,7 мың теңге.”.
Көрсетілген шешімнің 1, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2020 года №69-1 “О районном бюджете на 2021 – 2023 годы”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 12 февраля 2021 года № 2-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 февраля 2021 года № 8156. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан” и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 691 “О районном бюджете на 2021–2023 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7958, опубликовано 29 декабря 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и 05 января 2021 года в газете “Жалағаш жаршысы”) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить районный бюджет на 2021–2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 092 929 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 513 940 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 535 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 557 954 тысяч тенге;
2) затраты – 10 296 663,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 140 951 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 306 285 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 165 334 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -344 685,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –344 685,7 тысяч тенге;
поступление займов –306 285 тысяч тенге;
погашение займов – 172 510 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 210 910,7 тысяч тенге.”.
Приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

39506
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39506
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
36479
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35579
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
900
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
401071,4
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43920
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
750
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
356401,4
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
5793,4
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
5793,4
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
26110
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26110
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
78516
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62068
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
16448
02
Қорғаныс
24 119
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7088
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7088
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17031
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
419
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
16612
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 187
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2187
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
2187
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 204 448,1
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

39506
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных закупок на местном уровне
39506
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
36479
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления
35579
004
Капитальные расходы государственного органа
900
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
401071,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
43920
013
Капитальные расходы государственного органа
750
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
356401,4
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5793,4
040
Развитие объектов государственных органов
5793,4
493
Отдел предпринимательства, промышленности, и туризма района (города областного значения)
26110
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
26110
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
78516
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
62068
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
16448
02
Оборона
24 119
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7088
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7088
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17031
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
419
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
16612
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно исполнительная деятельность
2 187
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2187
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2187
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 204 448,1
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

401028
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
401028
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
767195,1
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
577625,1
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
27159
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
5027
008
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
193
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4324
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
39818
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
5494
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
52861
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
54694
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
96
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
96
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу бөлімі
36129
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1428
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
6401
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28300
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
178 405
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
165
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
165
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
172491
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1491
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
3000
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
168000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5749
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру

401028
010
Государственная адресная социальная помощь
401028
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
767195,1
004
Программа занятости
577625,1
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
27159
007
Оказание жилищной помощи
5027
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
193
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4324
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39818
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5494
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
52861
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
54694
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
96
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
96
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
36129
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1428
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6401
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28300
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
178 405
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
165
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
165
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
172491
005
Развитие коммунального хозяйства
1491
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
3000
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
168000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5749
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов