Жалағаш ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 24 қарашадағы № 255. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 қарашада № 25471 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы кодексінің 529-бабы 6-тармағына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жалагашского района
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 24 ноября 2021 года № 255. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 ноября 2021 года № 25471
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ: