Жаңақорған ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентiн бекіту туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 21 қазандағы № 492 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 қазанда № 24937 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабы 6-тармағына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения по Жанакорганскому району
Постановление акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 21 октября 2021 года № 492. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 октября 2021 года № 24937
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Жаңақорған ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Жаңақорған ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объектов налогообложения по Жанакорганскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел экономики и бюджетного планирования Жанакорганского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жаңақорған ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Р. Рустемов
Жаңақорған ауданының әкімдігі
2021 жылғы 21 қазандағы № 492
қаулысына қосымша
Жаңақорған ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Кент, ауылдық округ атауы
Салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенті
1
2
3
4
1
Жаңақорған кенті
1-аймақ

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жанакорганского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Аким Жанакорганского района Р. Рустемов
Приложение к постановлению
акимата Жанакорганского района
от 21 октября 2021 года № 492
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения по Жанакорганскому району
Наименование поселка, сельского округа
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициент зонирования
1
2
3
4
1
Поселок Жанакорган
1-зона