Көшелерге атау беру және қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Қожакент ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 85 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 сәуірде № 8277 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы №3 қорытындысына сәйкес Қожакент ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қожакент ауылдық округінің Қожакент ауылынының келесі көшелеріне:
1) атауы жоқ көшеге - "Досқожа Айтжанов" есімі;
2) атауы жоқ көшеге - "Есқожа Ысқақов" есімі;
3) атауы жоқ көшеге - "Сайд Бегманов" есімі.
2. Қожакент ауылдық округінің Қожакент ауылынның "Беларық" көшесі "Оразбек Қашқынов" есімімен қайта аталсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімі Ә. Айтжанов

О присвоении наименований и переименования улиц
Решение акима сельского округа Кожакент Жанакорганского района Кызылординской области от 5 апреля 2021 года № 85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 апреля 2021 года № 8277
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии от 31 декабря 2020 года №3, аким сельского округа Кожакент РЕШИЛ:
1. Присвоить следующим улицам села Кожакент сельского округа Кожакент:
1) безымянной улице имя "Досқожа Айтжанов";
2) безымянной улице имя "Есқожа Ысқақов".
3) безымянной улице имя "Сайд Бегманов".
2. Переименовать улицу "Беларық" села Кожакент сельского округа Кожакент именем "Оразбек Қашқынов".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Ә. Айтжанов